Я самотня в 35 і пишаюся цим!

Мені 35 і я незаміжня! Пишаюся цим. Мені добре наодинці. Я готую тільки для себе, прибираю раз в тиждень і спілкуюся з ким захочу. Я не питаю дозволу, чи можна мені вдягти он ту коротку спідницю? Живу так, як я хочу. Мені ніхто не говорить, що я набрала декілька кілограмів і мені треба скинути їх негайно!

Важко знайти нормального чоловіка, а бути з ким попало, я не хочу. Мої подруги живуть з дyрnяmu або жAxлuвumu k03лAmu. Я наведу декілька прикладів, але не буду говорити імена.

Подруга №1 ефектна, руда русалка. В неї великі зелені очі, підтягнута фігура і неймовірний смак в одязі. Вона виглядає на 20, не більше! Її чоловік забороняє їй ходити самій до подружок. Він ходить скрізь з нею. Вона ніколи не буває сама, бо він контролює кожен її крок. В той же час, називає свою дружину дурненькою, сухою тріскою та відьмою, бо вона важить менш ніж 50 кілограмів.

Подруга №2 народила два дні тому. Вона займалася спортом все життя, мала гарне тіло, але пологи були важкими. Вона втратила багато крові. Лікарі ледь дістали її з того світу. Як ви думаєте, що робить її чоловік? Він дав термін своїй дружині, за який вона повинна повернути свою форму. Якщо вона не встигне, він подає на розлучення. Як вам такий «чоловік»?

Ви можете мені заперечити:

— Це подругам не пощастило! Є нормальні чоловіки!

Так, так, може десь вони є, але я жодного не бачила. Всі чоловіки вважають за норму вказати своїй коханій на її недоліки. Як часто я чула приблизно таке:

— Ця сукня обтягує твої жирні боки.

Або:

— Навіщо тобі підбори? Ти і без них висока, наче швабра.

Мені надзвичайно сильно шкода жінок, які зустрічаються з такими чоловіками. Часто мої горді та гарні подруги, які знали свої сильні сторони, після декількох місяців стосунків, втрачали віру в себе, а їх самооцінка падала. І вони обирали «правильних» чоловіків. Краще я буду сама, горда та впевнена в собі. Моя самооцінка не постраждає, а життя не втратить фарб.

 

Оцініть статтю
Джерело
Я самотня в 35 і пишаюся цим!