Я розчарyвався і кинув дівчину після того як побував в неї в гостях

Моя дружина, з якою ми прожили в шлюбі тринадцять років, ніколи не відрізнялась якоюсь нереальною красою. Вона ззамолоду була звичайною ніжною та тендітною жінкою. Весілля ми влаштували тоді просто неймовірне. Вклали в нього прямо таки багато грошей.

Хоча моя жінка і не була писаною красунею, але вона прекрасно за собою доглядала. Завжди купувала якісну красиву нижню білизну. В ванній було завжди багато всяких кремів, масок і так далі. Їх справді було багато. В дружини завжди був приємний аромат. Вона добре заробляла як і я, тому могла собі дозволити елітний стійкий парфум.

Дружина, правда тепер вже колишня, ніколи не ходила в брудному незрозумілому одязі по квартирі і з розпатланим волоссям. Саме такий тип жінок мені подобається, щоб ви розуміли.

Після розлучення пройшло вже близько п’яти років. Я не завжди був самотній за цей час. Були в мене жінки, але щоразу відносини сходили нанівець. Але одного разу, по роботі я мав змогу зустрітися з нею. Її звали Оксана. Дуже красива жінка. Я не уявляю собі, як така жінка, ніжна, тендітна та приваблива, може керувати відділом, який колективний склад мав суто чоловічий.

Я вирішив не втрачати свого шансу та познайомився. Ми почали спілкуватися. Згодом я запросив її на вечерю до себе додому. Замовив їжу, сервірував стіл та чекав її приходу. Ми гарно провели час та вона залишилась в мене на ніч.

Після цього вона часто ночувала в мене. І кожного разу вона не брала з собою засобів для зняття макіяжу, не брала косметику, змінний одяг. Зранку вона була спухла після сну. Після душу надівала вчорашню білизну та одяг. Це по трохи по маленьки розчаровувало мене.

Але останньою краплею стала та ситуація, коли вона запросила мене до себе додому. Зайшовши в квартиру я був, м’яко кажучи в шоці. З її поведінкою в мене вдома я чомусь очікував побачити неохайну та не прибрану квартиру, але побачив прекрасно чисте житло з дорогим якісним ремонтом. Після екскурсії по квартирі ми пішли в ванну помити руки. І те що я там побачив – розчарувало мене… В неї було лише мило, зубна щітка та паста, ополіскувач та шампунь і кондиціонер для волосся.

Я звик за тринадцять років життя з колишньою дружиною, що в ванній завжди повно баночок. Я вважав, що чим більше в жінки косметики як по догляду за собою так і декоративної – тим більше вона себе любить та поважає. Та й Оксані вже тридцять три, в цьому віці всі жінки мали б піклуватися про себе і боротися з ознаками старіння.

А зайшовши на балкон, я побачив, що там висить якесь звичайне непривабливе спіднє в якому завжди ходила Оксана, мовляв їй воно набагато зручніше… Можливо тараканів в моїй голові вже не зміниш, в мої сорок два роки, і це просто мій стереотип, але я не міг таке прийняти, тому згоду, по моїй ініціативі, ми розійшлися…

Оцініть статтю
Джерело
Я розчарyвався і кинув дівчину після того як побував в неї в гостях