Я робила з чоловіками все, що хотіла і здобула все що хотіла! Але тепер мені 40, здається треба шукати інший підхід! Чому так?

Я була тією, хто завжди знаходив спосіб отримати все, що мені забажалося. Мої здібності обманювати та використовувати інших для досягнення своїх цілей, надавали мені перевагу у будь-якій сфері життя.

Все почалося в студентські роки, коли мені потрібно було отримати диплом з відмінністю, аби піднятись на кар’єрній драбині. Я зрозуміла, що здібність керувати чужими емоціями та здобувати їхню довіру може допомогти мені досягти цієї мети. Тому я почала маніпулювати хлопцями, щоб вони робили мої домашні завдання та допомагали мені вчитися. Завдяки ним, я отримувала високі оцінки і блискучі рекомендації від викладачів.

Коли я закінчила університет, мені потрібна була робота, але я була не така досвідчена, як інші випускники. Знову ж таки, моя хитрість допомогла мені. Я використала свої чарівність та обіцянки, щоб здобути рекомендації від декількох впливових людей, і моя кар’єра розпочалась швидкими темпами.

Я швидко знаходила чоловіків, які були готові підкоритись моїм примхам і виправдати всі мої бажання. Я привертала їх увагу та обіцянками спільної майбутньої радості, і вони робили все, щоб мене задовольнити. Завдяки цьому, я отримувала квартири, приємні подарунки, розкішні відпустки та все, що могла побажати.

Мої жіночі здібності стали моєю зброєю в боротьбі за всі мої бажання. Але з часом я зрозуміла, що немає радості у відносинах, побудованих на обмані та маніпуляціях. Це все забирає душевний спокій, і залишає пустоту. Особливо починаєш розуміти, коли тобі вже 40 років!

Щоразу, коли я досягала своєї мети, я відчувала, що мене віддалено віддаляють від себе люди. Мої стосунки були короткочасними і поверхневими, і я розуміла, що нікого не можна обманути назавжди.

Коли я опинилась на вершині успіху, мені здалося, що я досягла своєї мети, але вона була побудована на піску. Моя бездушна хитрість вимагала свою ціну, і я залишилась сама. Не мала нічого, що було б дійсно моє. Як тепер почати все спочатку?

Зараз, коли я на 40-ти роках, моя колишня хитрість та примхливість, що колись допомагали мені отримати бажане, вже не так працюють. Вік приносить свої зміни, а мої жіночі здібності вже не такі потужні, як раніше.

Минулої суботи я вирішила зустрітись із давніми друзями в ресторані. Минуло багато часу, але наші стосунки залишалися міцними. Під час обіду ми обговорювали спільні спогади, але я не могла не помітити, як ситуація змінилась.

Коли прийшов час сплачувати чек, я звісно думала, що чоловіки в нашій компанії були присутні і вони заплатять за мене. В молодості я б зробила все можливе, щоб уникнути оплати, але тепер вже знаю, що це несправедливо. Я не хотіла показувати себе як леді, яка витягує від інших без будь-яких зусиль. Та й не працює це вже!

Коли я заплатила свою половину, я відчула сумнів. Вже не була тією дівчиною, яка здатна отримувати все, що хоче. Замість цього, я почувала велику вдячність за те, що у мене є чудові друзі, з якими можна зустрічатись після довгого часу та відчувати підтримку та розуміння. Така собі втіха!

Оцініть статтю
Джерело
Я робила з чоловіками все, що хотіла і здобула все що хотіла! Але тепер мені 40, здається треба шукати інший підхід! Чому так?