Я розійшлася з нареченим, бо змогла відкрити свій бізнес та почала заробляти більше, ніж він

Працюю в маленькому відділі прикрас для волосся. Зарплата мізерна. Взимку отримую 2000-2300, а в літку ледь 4000 гривень. Начальник справжній k0зeл. Він умудряється з моєї мізерної зарплати вираховувати гроші за придумані проблеми. То в нього банан поламався, то резинок недорахував, а вираховує потім від 500 до 1000 гривень з моєї зарплатні. Не оформлена, ніяких привілегій не маю. Я втомилась від цього paбcтвa. Пішла з роботи.

Трішки склала і ці гроші витратила на ювелірну смолу, сухі квіти, фурнітуру, формочки, рукавички та маски. Вирішила вдома створювати прикраси і продавати через інтернет.

Наречений віднісся зі скептицизмом до моєї затії. Постійно сумнівався в моїх силах. Говорив, що в мене нічого не вийде. Не слухала його.

Перші роботи вийшли погано або більш-менш нормально, але продавати їх не можна. Я не здавалась. Пробувала ще і ще. Нарешті зробила пару сережок та кулон. Подарувала мамі на восьме березня. Їй сподобалось. Вона почала розповідати своїм подругам про мене. Пішли перші замовлення.

Я зробила ще дві пари сережок та дві підвіски. Почало працювати сарафанне радіо. Мої знайомі теж почали робити замовлення. Бізнес потроху розвивався.

pixabay

Відкрила свою сторінку в соціальних мережах та групу у вайбері. Старалась придумувати якісь нові прикраси. Закупила різні спеціальні фарби для смоли. Вибір в моєму невеличкому магазині ріс.

Наречений помітив мій успіх. Почав все більше насідати на мене. Він вимагав покинути все і піти на «нормальну роботу». Ігнорувала його, але неприємне відчуття засіло в мені.

Через два місяці, мій магазин виріс. Про мою творчість знали більшість людей в місті. Замовлення росли. Працювала з ранку до ночі. Мої прикраси відправлялися в різні куточки України. Прибуток виріс до 30000 в місяць. 10000 витрачала на нові матеріали, але грошей все одно було багато.

З нареченим постій сварилися. Йому не подобалось, що я працюю на роботі, яка мені подобається. Він приходив злим. Постійно говорив, який в нього поганий начальник, мала зарплатня, а колеги дурні. Я ж відчувала себе чудово. Втомлювалась, але знала — працюю на себе і ніхто мені не указ.

Втомилася постійно слухати негатив. Порадила нареченому піти на іншу роботу. Мені моя теж не подобалась. В мене вийшло змінити своє життя. Не терпіти ж свинське відношення до себе?

Коханому не сподобалася моя порада. Він почав говорити наступне:

Тобі пощастило! Потрапила в потрібний час, в пусту нішу! Ось і піднялась!

Мене образили його слова. Спеціалістів в моєму ділі багато. Так вже вийшло, що саме мої роботи чіпляють людей. До того ж, я постійно вдосконалюю свої професійні навички.

Подумала і зробила важливе рішення. Переїхала і розірвала будь-які стосунки зі своїм колишнім нареченим. Хочу жити з людиною, яка вміє радіти чужому щастю та успіху.

Магазин далі росте. Я переробила одну кімнату під майстерню для творчості. Навчилася робити кільця. Тепер думаю почати працювати зі сріблом. Треба буде виділити гроші та час. Вже знайшла місце де проводять майстер-класи. Думаю, справи будуть йти тільки в гору.

Оцініть статтю
Джерело
Я розійшлася з нареченим, бо змогла відкрити свій бізнес та почала заробляти більше, ніж він