Я прозріла, коли дізналась хитрощі продавців м’яса

Кілька років тому поруч з моїм домом відкрився маленький магазин з м’ясом. В ньому були менші ціни ніж у великих супермаркетах. Черги в ньому були величезні, м’ясо просто зникало з прилавків, м’ясники ледве встигали обробляти туші, а до обіду вже нічого не залишалося.

Але халява тривала недовго

Народ був задоволений, бо м’ясо у нас коштує недешево, особливо влітку, коли багато туристів, в цей час ціни ставали ще вищими, а тут таке щастя. Однак така халява тривала не дуже довго, і в минулому році ціни стали рости. Продавці на питання про це відповідали, що це через сезон.

https://jemchyjinka.ru/

Вирішили обдурити

А днями я зайшла купити м’яса, а цінників немає, до того вони завжди там були. Тобто продавець може назвати будь-яку бажану йому ціну. Зайшов через два дні ще раз, на деякі позиції з’явились цінники, а на деякі, найдорожчі, досі не поклали.

Що тепер

У магазині більше немає ніякої черги, м’ясо можна купити спокійно і ввечері після роботи, тільки в цьому є єдиний плюс. Продавці дивуються де поділися люди і чому немає черги як раніше? Невже вони вважали, що, якщо піднімуть ціни, то це простимулює людей купувати у них м’ясо?

Оцініть статтю
Джерело
Я прозріла, коли дізналась хитрощі продавців м’яса