Я провалила Зовнішнє незалежне оцінювання. Що робити далі?

Я завжди була старанною і відповідальною ученицею. Завжди мріяла про вступ до університету своєї мрії, адже хотіла стати відомим і успішним архітектором. Щоб здійснити свою мрію, я взяла участь у Незалежному оцінюванні, впевнена, що з легкістю впораюся з усіма завданнями. Однак саме цього дня у мене чогось сильно розболілася голова. Я не могла зосередитися на завданні.

Пройшло тестування, і я отримала свої результати. З великим здивуванням і розчаруванням я побачила, що виконала завдання на дуже низький бал. Слова «не вдалося» переслідували мої думки. Я розуміла, що цього дня не змогла продемонструвати свої знання на повну силу.

Спочатку я почувалася дуже розбитою, відчувала, що моя мрія руйнується просто перед моїми очима. Але потім я зрозуміла, що це лише одна нещаслива спроба, і ще багато можливостей попереду. Я зібрала свої думки і вирішила, що не може дозволити собі впасти духом. Я знала, що., якщо захочу, то буду сильною і здатною досягати своїх цілей.

Отож, я вирішила почати готуватися ще раз до вступу. Я переглянула всі допущені помилки, зрозуміла, де зробила неправильний крок, і ретельно підготувалася до наступного тестування. Кожного дня  вивчала матеріал, практикувалася на завданнях тесту та зверталася за допомогою до своїх вчителів і батьків. І так впродовж усього року.

День наступного тестування настав. Я впевнено приступила до виконання завдань. Цього разу була спокійна і зібрана. Не дозволила собі відчувати стрес і зосередилася на тому, щоб продемонструвати свої справжні знання. І, нарешті, прийшов час отримати результати.

Коли я побачила свої нові результати, мої очі наповнилися сльозами радості. Я не лише здала Незалежне оцінювання, але і отримала високий бал, який давав мені можливість вступити до університету на факультет, про який мріяла впродовж тривалого часу. До того ж на державне відділення. Це вже був успіх!.

Ця невдача навчила мене боротися зі стресом і невдачами та і цінувати кожен крок на своєму шляху. Я зрозуміла, що навіть якщо мене чекають випробування, то їх можна подолати. Головне  — не здаватися.

Я вступила до університету, де навчаюся на факультеті архітектури. Впевнено рухаюся до своєї мрії, завойовуючи нові знання та досягаючи нових висот. Кожен день нагадує мені про те, що ніяка невдача не може переважити силу волі і рішучості.

Тож, як тільки ми готові боротися, то життя подарує нам нові можливості та незабутні перемоги. Я зробила свій вибір – і ти теж можеш обрати шлях до своїх мрій та бажань!

Оцініть статтю
Джерело
Я провалила Зовнішнє незалежне оцінювання. Що робити далі?