Я прочитав повідомлення сина у соціальних мережах і був шокований від того, як себе поводять підлітки зараз. Я не витримав і написав звернення до батьків таких дітей.

Сину вже було 16 років і батько довгий час намагався мовчати з цього приводуале терпіти вже не мав  змогиБатько вирішив написати пост у соціальну мережуЦе було звернення до батьків дівчатпідлітківПост швидко набрав популярністьдеякі користувачі встали на бік батькаа деякі навпаки.
Останнім часом я просто у шоці від поведінки сучасної молодіТільки но і бачу сторінки підлітків з купою  фото на яких вони роблять що завгодноМоєму сину зараз 16на його сторінці майже всі фото з дівчиною, вони вже довгий час зустрічаютьсяІ попри це йому пише дуже багато дівчат із різними пропозиціямиЯ  бачив декілька таких повідомлень від різних дівчат і був просто шокованийДеякі пропонували погуляти,    зустрічатисяа деякі взагалі майже послуги свої пропонувалице все при томущо всі вони є неповнолітніСин  відповідав і пояснювавщо має дівчину і її кохаєале дівчат це не зупиняє і вони продовжують у тому ж  дусі. “
Чоловік  навіть і не думав писати тим маленьким дівчатама відразу ж вирішив написати звернення до їх  матерівТому що сварити підлітків не було сенсу.
Чого хочуть ваші дівчатаЧому вони пропонують себе зайнятому хлопцюТа навіть якщо й не зайнятомуїм же немає навіть 17.”
Батько писавщо може навіть прислати цим матерям скріншоти повідомленьякі їх дівчата пишуть його  синуЧоловік порадив матерям таких дівчат частіше заходити на їх сторінки у соціальних мережах і хоч  іноді дивитисьщо вони пишуть хлопцямНехай подивляться і оцінять ситуаціюІ можливо нехай  проведуть виховну роботу.

 

 

 

Оцініть статтю
Джерело
Я прочитав повідомлення сина у соціальних мережах і був шокований від того, як себе поводять підлітки зараз. Я не витримав і написав звернення до батьків таких дітей.