Від такого не0тесаного мужлана можна народити таке саме неп0ро3уміння.

Моя донька зробила жахливий вибір! Вона обрала собі в пару якогось неотесаного мужлана!

В нас інтелегентна сім’я. Ми любимо читати, ходимо в музеї, обожнюємо мистецтво. В нас в роду у всіх є вища освіта.

Моя донька тендітна дівчина. Працює в бібліотеці. Чому вона обрала собі таке непорозуміння?! Її хлопець закінчив одинадцять класів, нігде не вчився, а зараз працює вантажником! Це жах…

Пам’ятаю моє знайомство з ним. Приходжу додому з чудовим настроєм, а там сидить якийсь хлопець у спортивному костюмі. Розмовляє суржиком, поводить себе, як дворовий пес! Ніяких манер. Що моя донька в ньому знайшла?

Намагалась розпитати, як і де вони познайомились. Донька не каже. Сказала лиш: «Мама, це моє життя і мій вибір. Будь ласка, не втручайся». Як я можу спокійно спати, якщо моя дитина хоче погубити своє життя? Будь яка мати на моєму місці буде хвилюватися!

Я намагалася пояснити донечці, він їй не пара. Вона нічого чути не хоче! Каже, любить його. Як до такої людини можна щось відчувати? Про що з ним взагалі говорити?

pixabay

Донька постійно розповідає, який її супутник хороший та добрий, але мене не проймеш такими балачками. Я бачу його тверезим поглядом. В цього хлопця немає ні гарної освіти, ні хорошої роботи, він узагалі нічого не досяг.

Їхні стосунки тривають два роки! А я нічого не знала. Донька приховувала це від мене. Зараз зізналась, тому що вагітна. Від такого неотесаного мужлана можна народити таке саме непорозуміння. Чому донька цього не розуміє? Я не хочу, щоб мені потім приносили те дитя. Мені простіше думати, ніби в мене не має внука. Навіщо донька змушує мене червоніти?!

Мені соромно йти на їхнє весілля. Хочу скрізь землю провалитися перед родичами. Що вони про нас подумають? Одразу сказала доньці, мене не буде на їхньому святі. Спадщину вона не отримає. Взагалі не збираюсь їй допомагати, раз вона мене не слухає. Якщо така розумна, то нехай сама на себе заробить!

Я стільки сил вклала в її освіту та розвиток! А вона як мені віддячила? Осоромила! Бачити їх двох не хочу! Мені стає гидко, коли дивлюся на їхню пару. Викапані красуня та чудовисько!

Як мені важко… Досі не можу повірити в те, що відбувається.

Оцініть статтю
Джерело
Від такого не0тесаного мужлана можна народити таке саме неп0ро3уміння.