Я пpuxoвyвав від нареченої свою зарплатню, щоб влаштувати пишне свято, а вона 3paдuлa мені перед весіллям

Я працюю сам на себе. Маю гараж в гаражному кооперативі. Там ремонтую автомобілі. За місяць заробляю до 10000 гривень.

Не так давно, друг почав підкидувати замовлення. Роботи на годинку і гроші в кармані. Так продовжується вже рік. Дохід виріс до 20000 гривень. Я ці гроші відкладаю.

Моя наречена Аліса хоче пишне весілля. Більшість заробленого зберігаю для здійснення її мрії. Весільна сукня, яка їй подобається, коштує немалих грошей. Потрібні ще прикраси, підбори та й зачіска грошей коштує. Сам бенкет дорогий. До того ж, наречена хоче тематичне весілля. Необхідно відкласти на декор. Одні розтрати, але я хотів влаштувати свято її мрії.

Аліса помітила мої затримки на роботі. Я говорив про тяжкі замовлення або великий об’єм роботи. Ще подумає про зраду, а я працюю. Живу на роботі весь цей рік.
Кохана все зрозуміла. Більше не нервувала. Щоб не сидіти без діла вдома, пішла працювати в магазин дитячих іграшок. Вона обожнює дітей, вміє з ними знаходити спільну мову. На роботі їй добре.
Останнім часом наречена почала проводити час з колегами. Я не панікував, адже в колективі одні жінки. Навіть радів, нарешті в неї з’явились нові подружки.

pixabay

Я продовжував працювати. Вже зібрав більшу частину суми. Залишилось всього лиш декілька тисяч і можна приступати до організації свята.

Повернувся з роботи раніше. Вдома мене чекав сюрприз. Моя наречена в нашому ліжку з іншим чоловіком. Я не люблю сваритися, а тим паче когось бutu. Мовчки вийшов та пішов кypити.

З однієї сторони — боляче, а з іншої — добре. Було б гірше, викрити правду після весілля. Витратив би всі гроші на бенкет, а кохана ходила б «на ліво».

У вечері повернувся поговорити з Алісою. Мені було цікаво, чим я її образив? Чому вона вирішила 3paдити? Дівчину не влаштовувала моя заробітня платня та відсутність великої кількості уваги до неї з моєї сторони. Вона ж не знала мої реальні доходи та плани на наше сумісне майбутнє. Правильно зробив, вирішивши приховувати гроші. Схоже, моя Аліса не любила мене, а хотіла чоловіка з великим гаманцем.

Ми спокійно розійшлися. Вона пішла до того чоловіка, а я купив однокімнатну квартиру. В найближчий час, не планую починати нові відносини. Хочу далі працювати. Треба ще ремонт собі та батькам зробити. Автомобіль  придбати. До того ж, маю мамі на лікування зубів заробити. Ця жінка точно любить мене просто так, а не за гроші. Краще за батьків думати. Багато роботи, ніколи витрачати свій час на легковажних дівчат.

Оцініть статтю
Джерело
Я пpuxoвyвав від нареченої свою зарплатню, щоб влаштувати пишне свято, а вона 3paдuлa мені перед весіллям