Я пpиxoвaлa від хлопця свою дитину. Такої реакції я не очікувала!

Я самотня жінка. В мене є дитина від першого шлюбу. Іринці шість років. Я частенько сиджу на сайтах знайомств. Мої анкети користуються популярністю. Фотографії завантажила студійні, тобто на них я в десять раз гарніша, чим в житті. До того ж, нафарбована та дорого вбрана.

Написав мені не дуже симпатичний чоловік, але цікавий співрозмовник. З Олександром ми багато переписувалися і от він покликав мене на побачення.

Я, не вагаючись, погодилась. Ми зустрілися біля кав’ярні. Чоловік приніс для мене великий букет троянд та цукерки. У закладі я замовила американо з молоком, а мій спутник — зелений чай. Він робив багато компліментів. Казав, я в житті краща, чим на фото. Хвалив весь вечір. Мені здалось, йому сподобалась лише моя зовнішність. Вирішила це перевірити, щоб заспокоїти свою душу.

На наступну зустріч прийшла не нафарбована та одягнена в звичайну бежеву сукню. Мій спутник ще більше нахвалював мене. Питав про хобі. Я люблю читати. Виявилось, це в нас спільне. Я розповідала про своїх улюблених авторів, а він про своїх.

pixabay

На третьому побачені ми пішли у кафе. Я знов була неначепурена. Навіть манікюр не зробила. Чоловіка це не злякало, він взагалі не звернув уваги на нігті. Він був радий мене бачити, а як я виглядаю, його не хвилювало.

Мені подобалось таке ставлення. Але був ще один момент, який міг злякати його. Це моя донька. Чоловіки рідко хочуть будувати серйозні стосунки з жінкою, яка має дитину. Я подумала і вирішила на четверту зустріч покликати його до себе додому. Чоловік погодився.

Знов привіз квіти та цукерки. Я покликала Іринку і віддала їх їй. Донька зраділа. Перша почала знайомитися. На мій великий подив, Олександ не розгубився. Перехватив ініціативу в свої руки. Дуже швидко вони знайшли спільну мову. Цей вечір ми провели у трьох. Олександр та Іринка сподобались один одному.

Ми грали в «Твістер». Донька розповіла чоловіку правила і він з ентузіазмом взявся за гру. Після трьох раундів, виграла Іринка. Може Олександр піддавався, щоб доньці було приємно?

Мені здалося, я погарячкувала. Може варто було організувати знайомство більш делікатніше? Хоча б натякнути, а то зі сторони не гарно виглядає.

Олександр заспокоїв мене. Чоловік похвалив мою Іринку. Назвав вихованою та привітною. Його не лякає присутність у мене дитини, адже це не перешкода для стосунків з жінкою, яка дійсно подобається.

Я розтала від таких слів. Це саме той чоловік, якого я шукала. Мені все ще було ніяково за свій вчинок.

Наступного разу ми гуляли в трьох. Сходили в зоопарк. Донька реагувала на кожну тварину трохи емоційно. Більшість вона бачила тільки на сторінках книг, а тут у живу. Олександр підігравав. Кожен раз, коли донька скрикувала від подиву чи захоплення, він робив так само.

Згодом, розповіла чоловіку свої підозри, вибачилася, а він усе зрозумів. Наші стосунки стрімко розвивалися. Вже пройшов рік з того першого побачення, а я досі ніяковію, коли згадую свої вчинки. Мені цікаво, як би відреагував інший чоловік на місці Олександра?

Оцініть статтю
Джерело
Я пpиxoвaлa від хлопця свою дитину. Такої реакції я не очікувала!