Я попросила у невістки переночувати одну ніч, щоб зранку від неї піти до клініки. Вона спочатку сумнівалась, а потім погодилась.Перед приїздом я накупувала онучкам гостинців та й поїхала. Невістка зустріла мене, налила чаю, а потім виявилось, що вона знайшла собі нового чоловіка

Два роки тому мій син розлучився зі своєю дружиною. У них є двоє спільних дітей, це дві мої улюблені онуки. Після розлучення його колишня дружина, Марія, дуже образилась і на мого сина і на мене. Я не лізла в їх стосунки і намагалася примиритися з колишньою невісткою, але перший час вона взагалі кидала від мене слухавку і ігнорувала. Але потім нам вдалось нормально поговорити, і я дуже просила її, що якщо вона не хочу товаришувати зі мною, то можна ж хоч нормально спілкуватись заради онуків. 

   Коли вони розлучились, дітки були ще зовсім малі. Молодшій був рік, а старшій п’ять. Невістка залишилась одна з двома дітьми. ЇЇ батьки живуть далеко, тому допомоги чекати було не від кого. Мій син майже відразу знайшов собі нову родину, і дітьми не цікавиться. Він не бачить у цьому сенсу, тільки виплачує аліменти. Та й коли вони жили разом, він не дуже займався вихованням доньок. Взагалі коли невістка народила другу дитину, він знайшов собі іншу жінку. Через це вони і розлучились. 

   Я дуже люблю своїх онучок, завжди намагалась допомогати, дарувала подарунки, навіщала не раз на рік, а намагалась часто приїжджати, грати з ними, проводити час. Часто брала до себе у гості старшу онучку. І завжди казала невісці, що завжди їй допомогу.  Свої справи я можу відкласти, для мене головне це мої онуки. 

   Після розлучення, мій син з невісткою поділили квартиру навпіл, і потім її батьки допомогли грошима, і згодом вона вже придбала свою невелику квартиру. У неї є непогана робота, грошей звісно не багато, але у неї виходить справлятися. Тим паче ще й син аліменти платить, я іноді допомагаю, та і її батьки я думаю теж дають якісь гроші. 

   Перший час від моїх грошей вона відмовлялась, але я пояснила їй, що я їх даю не їй, а онукам, тому що сама так хочу. Декілька разів я виручала її тим, що приїжджала, щоб посидіти з онучками. А бувало і таке, що після її телефонного дзвінка я кидала всі свої справи і бігла допомагати. 

   Згодом ми примирилися і зараз у нас дружні стосунки. А нещодавно у мене виникли деякі проблеми зі здоров’ям, тому я вирішила трохи підлікуватись у клініці, яка знаходиться поруч з домом невістки. Я попросила у неї переночувати одну ніч, щоб зранку від неї піти до клініки. Вона спочатку сумнівалась, а потім погодилась.

   Перед приїздом я накупувала онучкам гостинців та й поїхала. Невістка зустріла мене, налила чаю, і вона каже, що вона мені поставить розкладачку у дитячій кімнаті, а я сказала, що можна хоч на кухні. Тут дівчина зніяковіла і каже, що на кухні не можна тому що вона буде не одна. Ось так я дізналася, що вона знайшла собі нового чоловіка. Я дуже розпереживалась за дітей, навіть думала з цього приводу поговорити з її батьками. Але потім зрозуміла, що після цього невістка знову перестане зі мною спілкуватись, тому не зробила цього. Наступного ранку я пішла не в лікарню, а додому, тому що була дуже збентежена. Потім вирішила все ж таки зателефонувати невістці і поговорити. Я пояснила, що так же не можна,у неї ж діти. Я дуже переживаю за онучок.

А вона мені відповіла, що ця обставина не турбувала мого сина коли він покинув її і її дочок. Тому вона не бачить нічого поганого, що знайшла собі нового чоловіка.

  Я дуже хвилююсь, але зробити з цим вже нічого не можу.

Оцініть статтю
Джерело
Я попросила у невістки переночувати одну ніч, щоб зранку від неї піти до клініки. Вона спочатку сумнівалась, а потім погодилась.Перед приїздом я накупувала онучкам гостинців та й поїхала. Невістка зустріла мене, налила чаю, а потім виявилось, що вона знайшла собі нового чоловіка