Я подав на р0злучEnnя, бо дружина ніч0г0 нE х0тілA робити. Теща підтримала моє рішення. Яка дивна ситуація!

Ми з дружиною прожили разом чотири роки. В нас є дитина трьох років. Шлюб не склався з самого початку. Моя дружина не вміла нічого. Всю хатню роботу робив я. Мій день складався з роботи, прибирання, готування та виховання дитини. В своєї мами не просив допомоги. Вона жила далеко і бідно. Її здоров’я давно погіршилось. Нехай живе у спокої. Навіщо їй проблеми дорослого сина?

Дружина не працювала. Вона пропадала на гулянках. Приходила додому в не тверезому стані. Дитиною не займалася. Хлопчик розумів все, що робила його мама. Він боявся її.

Довго шлюб не протримався. Ми розлучилися. Дитину хотів залишити з собою, але суд вирішив інакше. Куди вони дивляться? Людина випиває, не працює, веде розпусний стиль життя. Як їм можна довірити дитину? Суд аргументував своє рішення так: «Дитина повинна бути з мамою, бо в них міцний зв’язок від народження». Хто їм розповів цю нісенітницю? Хлопчик боявся розмовляти зі своєю мамою. Ніколи не знаєш, як вона відреагує.

Я не збирався здаватися. Твердо вирішив забрати дитину собі. Я бігав по консультаціям і збирав папери на черговий суд. Тоді мені зателефонувала теща. Я очікував негативної розмови, але жінка здивувала мене. Вона підтримувала моє рішення. Сказала:

— Я люблю свою доньку, але вона п0гана матір. Внуку з тобою буде краще. Якщо потрібна допомога, одразу звертайся.

А кажуть всі тещі злі. Брехня! Моя золота! Жінка не раз мене виручала. Колишня не дозволяла бачитися з сином. Вона, як колись, зникала на декілька днів. Теща дзвонила мені і я приходив сидіти з сином. Попереджувала, якщо колишня хотіла втнути чергову дурницю. Брала сина на прогулянку та приводила до мене, щоб я мав змогу спокійно провести час з сином. Вона активно брала участь в судових тяжбах, за що хочу подякувати.

Мої старання дали плоди. Суд виграв, дитина тепер зі мною. Дружина не хотіла здаватися. Вона написала фарбою на дверях моєї квартири декілька міцних слів. Довелось купити та встановити нові. Колишня чатувала мене під під’здом. Кожна наша зустріч супроводжувалася скандалами та істериками. Вона могла подзвонити пізно або занадто рано та почати поливати брудом. Звісно вона була п’яна. Всім спільним друзям розповідала нісенітниці про мене. Не знав, як з нею боротися.

В ці складні часи, мене підтримувала теща. Вона допомагала всім, чим могла. Купувала малому речі, приходила допомагала по-квартирі, сиділа з малим. Я соромився. Частенько відмовляв її від цього, але жінка не слухала мене.

Мені надзвичайно пощастило з тещею. Вона багато зробила для мене та свого внука. Не уявляю, як би я впорався зі всіма життєвими негараздами.

Оцініть статтю
Джерело
Я подав на р0злучEnnя, бо дружина ніч0г0 нE х0тілA робити. Теща підтримала моє рішення. Яка дивна ситуація!