Я подарувала свекрусі на ювілей генеральне прибирання квартири, але вона після цього перестала з нами спілкуватись

На ювілей свекрухи я замовила послуги клінінгової компанії. Для чого? Так просто в свекрухи в квартирі не прибиралось вже років зо двадцять п’ять. Домовилась з менеджером, що клінінг приїхав до вказаної квартири без попередження, бо має бути сюрприз. Так, мені це влетить в чи малу копієчку, але звичайні прибиральники не впораються з тим, що твориться в квартирі моєї свекрухи.

Моя свекруха хороша людина. За шість років шлюбу зі свекрухою сварок, сутичок та скандалів не було. Вона в принципі дуже хороша людина саме тому в нас з нею хороші відносини. Я поважаю її, а вона мене.

Щоб ви розуміли, наскільки свекруха хороша людина — вона віддала нам свої відкладені гроші сумою в триста вісімдесят тисяч гривень, на квартиру, коли ми сказали, що збираємось іпотеку. Їй не було шкода для нас взагалі нічого. А коли народилась її онука, наша донечка Ася, то свекруха просто не могла без неї довго бути. Вона просто обожнювала Асю та балувала внучку як тільки могла.

Дякуючи тим грошам, що дала нам свекруха на квартиру ми, хоч і все одно взяли іпотеку, але дякуючи цій великій сумі та нашим заощаджень ми змогли зробити величезний перший внесок та легко виплатити відсотки, так ще й достроково.

Але єдине, що мене завжди дивувало – вона не кликала нас до себе в квартиру. Ніколи. Ну а я не настоювала, бо ж це її особисте діло. Але все таки мені довелось побувати в її житлі. А сталось це так: свекруха потрапила в лікарню, її забрала швидка. І вона зателефонувала нам та попросила купити їй тапочки, нічну сорочку та халат, а гроші вона нам потім віддасть.

Мене дуже здивувало, що вона попросила саме купити, а не привезти з її дому. Ми пішли з чоловіком до магазину та купили все, окрім халату, бо не могли знайти розмір свекрухи. Тоді ми поїхали до свекрухи додому взяти халат. Добре, що в чоловіка були ключі від квартири. Але коли ми зайшли до квартири, то просто жахнулись – мереживо з павутини «прикрашало» всі кути та не тільки. Дуже брудно, гора столітнього пилу, ручі наскидані в кучі.

Ми з чоловіком зрозуміли, що тут ми халат точно не знайдемо, тому пішли все таки шукати халат по розміру та приїхали до свекрухи в лікарню та віддали все необхідне.

Після цього свекруха почала кликати нас до себе в гості. Це було важко, бо ж там навіть не було де присісти. Але це було з горем пополам можливо. Проте коли в нас народилась Ася, я перестала погоджуватись приходити в гості з дитиною, лише свекруха приходила до нас. Коли ж свекруха захотіла брати Асю в гості з ночівлею – я взагалі перестала приходити до неї в гості. Так, чистота будинку – особисте діло кожного, але в такій антисанітарії дитині не місце.

Ось вже прийшов ювілей свекрухи і ми вручили їй спеціальний купон на послуги клінінгу. Але через це вона дуже сильно на нас образилась, мовляв ми вважаємо, що вона неакуратна та взагалі нечупара. Тепер навіть телефон не бере від свого сина. Але я хотіла допомогти, щоб свекруха могла брати на ночівлю улюблену онуку та взагалі, щоб життя більш легким стало.

А ви як думаєте? Правильно я вчинила, чи можливо не потрібно було лізти до квартири свекрухи зі своїми правилами та порядками?

Оцініть статтю
Джерело
Я подарувала свекрусі на ювілей генеральне прибирання квартири, але вона після цього перестала з нами спілкуватись