Я п0цyпилa гaмaHeць у жiнkи, що стала моєю мамою

Мене звуть Ірина і мені сорок вісім років. У цей момент я перебуваю у ліkаpні біля ліжка своєї матері. Вона лежить у к0мі, а я розмовляю з нею. Я не впевнена чи вона мене чує, але мені потрібно так багато сказати їй. Ольга Віталіївна неpідна моя матір. Знайомство наше було випадковим і його однозначно не назвеш вдaлим. А трапилось це так.

Мені було всього сім, коли я втекла з рідного дому. Я більше не могла там знаходитись ні секунди. Моя матір мала серйозну алкогольну залежність і знайшла собі такого ж чоловіка. Мій вітчим був жахливою людиною, а коли сильно напився все ставало тільки гірше. Він часто підіймав на мене руку, а одного дня побив так сильно, що я зомліла. Пройшло декілька годин перш ніж я прийшла в себе і кинулась тікати. Не знаю скільки я бігла, а головне для чого, адже ніхто б мене і так не став шукати. Аж раптом я знову втратила свідомість. Коли я розплющила очі, то опинилась у якійсь давно закинутій будівлі. Мене оточувало 5 хлопців-підлітків.

— Хто це тебе так? — запитав один вказуючи на численні побої на моєму тілі.

— Вітчим! — відповіла я.

Залишайся з нами, ми тебе і пальцем не торкнемося. — запропонував один з юнаків.

Я погодилась, адже йти мені все одно не було куди. Декілька тижнів я не могла встати. Потім почала потрохи ходити, а вже менш ніж за місяць одужала. Тоді хлопці прийняли рішення, що я і сама «заробляти гроші». Як з’ясувалось, хлопці цупили гаманці. Отримавши цінні вказівки та настанови, я швидко влилась у «роботу».

Спершу справи йшли добре і я була дуже обережною. Але одного разу удача відвернулась від мене і одна жінка спіймала мене прямо на місці злочину. Жодні мої прохання не могли переконати її телефонувати у поліцію. Розхвилювавшись, я знову зомліла. Прокинулась я на дивані цієї жінки. Вона викликала мені лікаря, а тоді мене забрали до лікарні. Цілий місяць я пробула там, адже через постійні побої у мене було безліч травм. Щодня до мене заходила Ольга Віталіївна та її чоловік Олег. Вони виявились чудовими людьми й полюбили як рідну доньку. Згодом вони стали моїми офіційними опікунами і я переїхала до них. Я ходила в хорошу школу, навчалась грі на фортепіано, моя нова мама щовечора робила зі мною уроки та ніколи не сварила. Щоліта ми їздили на відпочинок. То були найкращі роки у моєму житті.

Наша ідилія закінчилась, коли я стала підлітком. Я зв’язалась з поганою компанією, почала вживати алкоголь, часто втікала з дому та почала конфліктувати з батьками. Мої нові друзі любили щось красти з магазинів, адже вважали це веселим. Одного разу мене зловили на такому. Мої батьки були змушені віддати усі свої заощадження та навіть позичити гроші, щоб мене не ставили на облік.

На другий день Ольга Віталіївна спакувала усі мої речі та відвезла у дитячий будинок. На прощання сказавши:

Пробач мені, але мені так і не вдалось виховати тебе хорошою людиною. Можливо тут зможуть виправити мої помилки й врешті-решт ти станеш щасливою.

Спершу я подумала, що вона просто хоче мене налякати. Але сьогодні вона була серйозною як ніколи. Майже рік я пробула у дитячому будинку.

У свій день народження я не чекала ні на що хороше. Але ще вранці до мене прийшли Ольга Віталіївна з чоловіком та вручили подарунок про який я дуже довго мріяла: новенький телефон дуже популярної марки. А тоді запросили до себе в гості. Я з радістю погодилась. У дома на мене чекав накритий стіл з моїми улюбленими стравами та чудовий торт, який власноруч спік мій названий батько. Після того дня вони часто забирали мене до себе. А через декілька місяців я почула таке:

Я думаю ти готова повернутись додому. Що скажеш на це? Але благаю, не підведи нас.

Звісно ж я дуже зраділа та погодилась. Тепер ми жили дуже щасливо. Я закінчила школу, батьки забезпечили мені хорошу освіту в престижному університеті. Згодом змогла влаштуватися на високооплачувану роботу. А тоді створила і свою сім’ю, народила дітей.

Усе життя я підтримувала дуже хороші стосунки з батьками. Зараз вони старенькі, мама лежить у комі. Я не втрачаю надію, що вона таки одужає і я зможу подякувати їй за все та сказати як сильно я їх з татом люблю.

Оцініть статтю
Джерело
Я п0цyпилa гaмaHeць у жiнkи, що стала моєю мамою