Я пішов з дому, бо підозрював дружину в 3рАді. Вона те саме думала про мене

В нас з дружиною важкий період в житті. Сину тринадцять років. В нього погіршились оцінки. Раніше вчився на відмінно, а зараз спустився на вісімки. Зловили його з цuгAркAмu. Намагалися поговорити, але син зачинив перед нами двері. Ситуація загострюється.

Після ситуації з цигарками, син зник на дві доби. Ми обдзвонили всіх друзів, знайомих, родичів. Дитину ніхто не бачив. Ми місця собі не знаходили. Звернулися в поліцію, але нам відмовили у пошуках. Сказали чекати три доби.

На третій день з’явився. Прийшов додому напідпитку і в обідраному одязі. Де він був, відмовився говорити. Ми посивіли за ці дні. Син не пожалів нас. Він далі робив що хотів.

В ці важкі дні, з дому почали пропадати гроші. Разом з коштами зникала дружина. Вона приходила додому пізно, весела або засмучена. Я одразу продумав про коханця. Інші версії навіть не роздивлявся. Розмовляти вона не хотіла. На мої плечі лягла ще одна проблема.

Залишатися в домі не міг. Ми сварилися між собою і не розмовляли тижнями. Після роботи, йшов не додому, а в бар. Знімав стрес, як міг. На диво, дружина почала звинувачувати мене в зраді. Я кричав на неї, вона на мене, разом — на сина, а син закривав кімнату і ігнорував нас.

Під час чергової сварки, дружина схопила мої речі та викинула в під’їзд. Злість заполонила мене. Зібрав декілька речей для скромного життя. Наступний тиждень провів в готелі. Дружина не дзвонила. Я теж мовчав. Обірвав цей цирк син.

Малий подзвонив мені. Його голос видавав тривогу. Виявилось, наша мама грає в азартні ігри. Гроші спускає ледь не кожен вечір. Впродовж тижня плаче, бо вигнала мене.

Повернувся додому. Досить так жити. Я зібрав усіх членів сім’ї на серйозну розмову. Нам давно пора висловити всі свої думки, поділитися проблемами та вирішити, що робити далі. Розмова була довга. Ми проговорили до ранку. Проплакалися, на обіймалися та лягли спати. Почався довгий період взаємодопомоги. Зруйнувати сім’ю легко, а от відновити втрачене надзвичайно важко. Ми відчули це на собі.

Пройшов рік від того дня. Ми здолали багато перешкод. Шлюб зберегли, син вирівняв навчання, а мамі дозволяємо грати на гроші вдома. Ще багато треба зробити. Роки сварок не проходять даром.

Оцініть статтю
Джерело
Я пішов з дому, бо підозрював дружину в 3рАді. Вона те саме думала про мене