Я п0сварилAся з батьком, через плітkи, які р0зпускала мачуха

Мене звати Настя. Я маю чоловіка Богдана та двох дітей.

Ми часто збираємося з моїм батьком та мачухою для спільного відпочинку. Відвідуємо кінотеатри або ж йдемо у кафе, а іноді приїжджаємо до них у гості. Сьогодні ми теж мали зібратися.

По дорозі купили «Київський» торт. Батько, його звати Іван, та мачуха Маргарита мило посміхалися нам. Мачуха наготувала безліч страв. Ми гарно проводили вечір. Поки діти гралися, ми з батьком обговорювали купівлю автомобіля. В нас грошей не настільки багато, а от в батька гарна робота. Він давно хотів зробити нам подарунок.

Поки ми розмовляли, діти наробили в хаті гармидер. Я запропонувала Маргариті свою допомогу. Вона відмовилась. Сказала, що їй не важко прибрати.

pixabay

В кінці вечора, я знов хотіла допомогти, але жінка досі відмовлялася. Ми попрощалися зі всіма та пішли. Ми вийшли з під’їзду. Виявилось, я забула телефон. Віддала чоловіку пакети з їжею та побігла на верх до батька.

Швидко піднялась на потрібний поверх. Смикнула ручку вхідних дверей, вони були не зачинені. Батько часто забував закрити вхідні двері. Я тихо зайшла і почула дуже цікаву розмову.

– Її діти неконтрольовані! Як вона їх виховує? – скаржилась Маргарита. – Вони всю квартиру рознесли. Мій Сашко завжди спокійний, але коли приходить твоя Настя, зі своїми перевертнями, хлопчик втрачає глузд!

Батько нічого не відповідав. Мачуха продовжила:

– Ти справді збираєшся купувати їм машину? Та вони ж самі можуть! Твоя Настя точно бреше! Я бачу, в сім’ї гроші водяться. Вони завжди з дорогими солодощами приїжджають. Донька тебе дурить, милий!

Сам знаю, — заговорив батько. – Думаєш, не бачу? Я хотів якось підтримати бесіду. Тим паче, Богдан перший заговорив про це.

pixabay

– От бачиш! Ні якої совісті! Виманює гроші в тестя і не соромиться! Треба рідше їх у гості кликати. Ти подиви який вони гармидер після себе лишили!

Я все зрозуміла. Тихо вийшла з квартири. Телефон завтра заберу. Мені все одно ніхто дзвонити не буде.

Чоловік чекав мене разом з дітьми. Він не зрозумів, чому я не забрала телефон. Я нічого не говорила. Не при дітях. А от коли малеча заснула, розповіла усе чоловікові. Він засмутився, почувши мою розповідь. На його думку, батько піддався впливу Маргарити і на справді не думає нічого поганого про нас. Я хотіла в це вірити. Хоча я не розумію, що ми їй погано зробили?

Чоловік трішки подумав. Він запропонував провчити жадібну мачуху. Ми, як школярі, почали обговорювати план дій. Наступні посиденьки в четвер у кафе. Ось там і пригадаємо Маргариті всі її бридкі слова.

На початку зустрічі, ми вели себе нормально. А от коли мали розходитися, чоловік витяг гроші та заплатив за всіх.

pixabay

– В нас грошей багато, можемо собі дозволити. Окрім того, в нас двоє дітей, а тільки багаті або ж дурні люди можуть собі таке дозволити, — сказав Богдан.

А я ненароком запитала:

– Наші перевертні не причинили вам клопоту?

Мачуха немов води в рот набрала. Вона дивилась на мене шоковано і розгублено. Батько одразу все зрозумів. Він вибачився перед нами та запропонував пізніше поговорити про цю ситуацію. Звісно, ми їх пробачили. Батько пообіцяв розібратися з Маргаритою і більше не підтримувати таких балачок.

Ми не хочемо, щоб вони розходились. Я знаю, як сильно батько її любить. Наступного разу, нехай одразу нам говорить про своє невдоволення. Не дуже гарно пліткувати за спинами, тим паче про рідних людей. Будемо сподіватися, більше такого не повториться.

Оцініть статтю
Джерело
Я п0сварилAся з батьком, через плітkи, які р0зпускала мачуха