Я pозлyчилacя з чоловіком заради коханця, але швидко пожалкувала про це

Я почала стосунки з іншим чоловіком. Мій Владислав не знав про це. Він постійно пропадає на роботі, але заробляє багато. В квартирі теж все робить. В мене немає поламаних дверцят чи неробочих розеток. Він гарний хазяїн, з цим не посперечаєшся.

Наші стосунки стали прісними. Владислав ходить на роботу шість раз в тиждень. В свій єдиний вихідний відпочиває. Нікуди не ходить вже декілька років. Не пам’ятаю, коли ми проводили час разом.

Мені не вистачає уваги. Я намагалась поговорити з чоловіком, але він відмахувався від цих розмов.

На роботі познайомилася з Андрієм. Ми одразу сподобались один одному. Він дарував подарунки, квіти, постійно звав кудись вийти. Я знов відчула себе жінкою. Так я зав’язався наш роман. Спочатку думала, позустрічатися та повернутися до чоловіка. Але закохалася.

Я подала на розлучення. Владислав не відреагував на мій вчинок. Він навіть не питав, чому я так зробила. Чоловік мовчки зібрав речі і пішов.

pixabay

Андрій переїхав до мене. Спочатку була щаслива, але потім пожалкувала про свій вчинок.

Андрій тримався в образі ідеального чоловіка два місяці, а потім пропадав в барах та клубах. Приходив на підпитку та пахнув жіночими духами. В квартирі нічого не робив. Він навіть не бачив поламаного крана. Йому і так добре.

На побачення більше не ходили. Він навіть на каву чи чай не звав. Приходив з роботи і біг до друзів.

Ставлення до мене теж змінилось. Андрію не подобалась моя їжа, як я прибираю та одягаюсь. Він вважав, я себе запустила, думаю тільки про чистоту та роботу. Чоловік радив мені зайнятися собою і менше часу проводити вдома.

Моя зовнішність теж припинила його влаштовувати. Андрій радив мені піти в спортзал. З його слів, я набрала декілька лишніх кілограмів. Моє чорне від природи волосся радив висвітлити та пофарбувати в блонд. Губи просив трішки підкачати. Мовляв, в мене тонкі, а він любить пухленькі.

Я сумую за Владиславом. Від нього ніколи не чула подібного бруду. Він любив мене такою, яка я є. На жаль, не помічала цього. Зараз не розумію, що мені робити? До Владислава не зможу повернутися, він не прийме мене, але залишатися з Андрієм не хочу. Страшно залишитися самій. Навіщо я розлучилася з чоловіком? Він чудова людина. Я зробила серйозну помилку і тепер жалкую.

Оцініть статтю
Джерело
Я pозлyчилacя з чоловіком заради коханця, але швидко пожалкувала про це