Я неймовірно сильно чекаю свого 16-ліття, щоб нарешті змінити нeн_aвиcнe мені власне ім’я!

Моє життя зараз далеко не солодке. Я не можу дочекатися своїх шістнадцяти років та якомога швидше піти в паспортний стіл і нарешті змінити ненависне мені власне ім’я. А все через мою матір, яка нарекла мене таке ім’я.

Я наймолодша дитина в сім’ї. В мене є ще два старших брата, а тому коли мама завагітніла мною та коли всі дізнались, що буде дівчинка – це стало найочікуванішою подією в родині. Одразу ж по закінченню УЗД, де власне батьки і дізнались про те, що в їх сім’ї з’явиться нарешті дівчинка, вони одразу почали обирати мені ім’я. Перечитавши багато різних імен та їх значень батьки зупинились на прекрасному імені Софія.

Певно я дуже раділа, будучи в животі у мами, знаючи, що в мене буде таке хороше ім’я. Проте щось пішло не так і прямо перед моїм народженням мама передумала та вирішила назвати мене тим іменем, яке я тепер всією душею ненавиджу.

Буквально за два дні до мого народження мама подивилась фільм, в якому була героїня на ім’я Олівія. Як тато, так і інші родичі намагались відмовити маму від такого рішення, але переконати вагітну та вперту жінку майже неможливо. От так Я і перетворилась з Софії на Олівію. Ну серйозно! Олівія Андріївна! Це ж просто якийсь абсурд та нісенітниця»

Проблеми почались з дитячого садочку. Діти не могли запам’ятати моє ім’я та часто просто перекручували його, як їм було зручніше. Тому я була і Олею, і Лілею, і хтось навіть вмудрився назвати олією. Потім в школі було щось подібне. А згодом, в підлітковому віці, коли емоції бушують та їх важко контролювати, однокласники придумали мені клички – «Олія» та «Олів’є». І коли мене це дуже дістало та я зі злості розплакалась ці клички стали використовувати ще частіше. Тим більше, бачачи як мені образливо та до якої степені мені не подобаються їх обзивання, однокласники придумали ще одне прізвисько – «Скисле олів’є»(тому що розплакалась).

Неймовірно довго та різноманітними способами я намагалась вмовити батьків, щоб мені змінили ім’я, але вони навідріз відмовляються. Мовляв я переросту та потім буду реготати зі своїх дурних думок про зміну імені. І це найгірше. Тому таємно від батьків я хочу змінити своє ім’я, коли буду робити свій перший паспорт. Це законно та цілком можливо зробити і я зроблю це, щоб тепер жити щасливо та більше не страждати від нападок своїх однокласників.

Оцініть статтю
Джерело
Я неймовірно сильно чекаю свого 16-ліття, щоб нарешті змінити нeн_aвиcнe мені власне ім’я!