Я не злoвтішався тому, що він не добився того, що так хотів, просто я радий, що життя його спустило з небес на землю.

В нашому класі вчився хлопець на ім’я Назар. Вчився не дуже добре, сім’я не благополучна, але другом та товаришем він був дуже хорошим. До кінця школи ми з ним дружили. Єдиним його мінусом було те, що він дуже любив хвалитись. Мріяв він гарно і хвалився, що стане бізнесменом і буде в нього все прекрасно.

Це звісно все добре, але Назар робив це так часто, що деколи ми трохи сварились. Але все одно дружили, бо до чогось серйозного суперечка ніколи не доходила. Я завжди не розумів як можна щось відкрити, якщо не маєш стартового капіталу. Але Назар був впертим та стояв на своєму. Ну нехай, можливо колись зрозуміє.

Закінчивши школу ми втратили зв’язок, кожен пішов своєю дорогою. Зараз в нас з жінкою досить непогана робота, яка дозволяє нам жити краще середнього. Двоє прекрасних дітей. Нещодавно ми взяли хорошу квартиру на виплату. Загалом в нас все добре.

Скоро в жінки має бути ювілей – сорок років і вона давно вже хотіла хорошу теплу шубу, а так як я відкладав на такий подарунок, то в день її народження ми поїхали до салону вибирати їй подарунок.

Зайшовши до салону я побачив за касою того самого Назара. Він виявився звичайним консультантом. Мені стало якось легше на душі. Не подумайте, я не зловтішався тому, що він не добився того, що так хотів, просто я радий, що життя його спустило з небес на землю. Ми купили шубу дружині, а Назар гарно нас проконсультував і навіть зробив знижку. Потім ми обмінялися контактами.

Але через деякий час я дізнався, що Назар не касир салону, а його власник. А на касі він в той день стояв, бо в одного співробітника сильно захворіла дитина, а інший потрапив до лікарні. Зараз Назар володіє салоном, шикарним приміським будинком та декількома машинами, але нажаль не знайшов собі родину, тому почав часто запрошувати нас до себе в гості.

Я був вражений, що Назар добився всього та навіть більше. Це ж як треба було наполегливо працювати та весь час себе підбадьорювати, щоб не кинути все та добитись того, чого так сильно хочеться. Я дуже радий за шкільного друга і тепер ми не втрачаємо зв’язку з ним.

Оцініть статтю
Джерело
Я не злoвтішався тому, що він не добився того, що так хотів, просто я радий, що життя його спустило з небес на землю.