Я нE X0тів 3рAджуBaтu, але зробив це з сестрою дружини. Вона не хоче все забути. Жінка шaHтAжує мене і нE відCтупuтьCя!

В нас чудова сім’я, але я зробив помилку. Мої дії можуть зруйнувати моє щастя.

Ми з дружиною ніколи не сварилися. Були дрібні суперечки. Вони не псували наші стосунки, адже ми швидко мирилися. Вільний час проводили разом.

Останній рік зосереджені на роботі. Хочемо купити власну квартиру. Набридло жити в орендованому. Треба до старості обжитися клаптиком землі. Дитині необхідно залишити пам’ять про батьків. Ми ж не кинемо його голого та босого. Часу один на одного менше. Іноді не вистачає тепла.

Сестра моєї дружини частенько заходила в гості. Вони відпочивали на кухні. Пили чай, говорили про своє. Я ніколи не ліз в їхні стосунки. Зараз дружинина сестра заходить рідше. Вона знає про нашу зайнятість.

Я повернувся раніше. На роботі зникло світло, ми не могли нічого робити. Начальник відправив нас додому. Не заперечував, а мовчки пішов. Вдома нікого не було. Син гуляв з друзями, а дружина працювала. Вона мала прийти через чотири години.

Постукали в двері. Дзвінок в нас зламаний. Ніяк не полагоджу. Очікував побачити сина. На порозі стояла Христина — сестра дружини. Вона принесла два пакети з їжею. Сказала, домовилась провести вечір з сестрою.

Я здивувався. Мене ніхто не попередив. Запросив жінку до хати, а сам набрав дружину. Вона не приймала дзвінок. Христину не вижену. Вона помітила моє здивування, тому запропонувала випити чаю з тортиком. Я погодився.

Чай переріс в пляшку червоного. Я захмелів і зрадив дружині. До повернення коханої, всі докази знищив. З Христиною поговорив. Благав забути все й жити далі. Вона не послухала мене, а почала шантажувати! Підступна дівка продумала схему вимагання грошей! Вона спеціально прийшла в той день, щоб споїти мене. Христина хотіла отримувати 70% від моєї зарплатні! Якщо не погоджуся, розповість сестрі і покаже фото. Коли вона їх зробила?!

Від цієї ситуації кров холоне в жилах… Що я наробив?.. Навіщо піддався спокусі? Моє щасливе сімейне життя під загрозою. Все через мою дурість! Завжди необхідно думати головою. Не знаю, як вчинити. Ніхто мені не допоможе. Треба думати, коли щось робиш. Чому я не засвоїв це правило раніше?

Оцініть статтю
Джерело
Я нE X0тів 3рAджуBaтu, але зробив це з сестрою дружини. Вона не хоче все забути. Жінка шaHтAжує мене і нE відCтупuтьCя!