Я не бачив свою сестру десять років. Вона перетворилася в жaxлuBy людину

Я не бачив сестру десять років. В дитинстві дружили, довіряли один одному всі секрети. Сестра старша за мене на п’ять років. Вона часто захищала мене. Я завжди захищав її перед батьками, якщо сестра гуляла допізна.

В вісімнадцять років вона поїхала вчитися в Німеччину і з тих пір ми не бачились. Деякий час переписувались, але згодом припинили спілкування. Дзвонив їй тільки на свята. Сумував за сестрою, але чудово розумів – вона зайнята. Навчання в іншій країні важка справа. До того ж, все нове і цікаве.

В двадцять один вона одружилася з німцем. Нас кликали на весілля, але ми не мали змоги прилетіти. Фінансів не вистачало. Я жалкував з цього приводу. Єдина сестра заміж виходить, а я не буду присутнім на її святі.

Зараз мені двадцять три, сестрі двадцять вісім. Вона попередила про свій приїзд. Чекаю її з нетерпінням. Ми не бачились десять років. Мені цікаво, як вона змінилась. Хочу розпитати її про життя в Німеччині, її чоловіка, роботу. Все цікаво.

Оксана змінилася не тільки зовнішньо, але і внутрішньо. Пам’ятаю її блондинкою, а приїхала брюнетка. Вбрана в брючний костюм, на ногах взуття без підборів, хоча раніше вона жити без них не могла.

Ми міцно обійнялися. Оксана широко посміхалася. В неї ідеальні білі зуби. Пахло від сестри стійкими парфумами. Я одразу запропонував піти випити кави. Грошей в сестри не було. Вона не встигла їх поміняти, адже я одразу забрав її.

pixabay

В кав’ярні Оксана замовила каву з двома сиропами, взбитими вершками та кокосовою стружкою. Ці 240 мілілітрів напою обійшлися мені в 250 гривень. Сам купив американо з молоком за 20. Я не зміг відмовити сестрі в цій маленькій забаганці, адже вона приїхала вперше за десять років.

Під час розмови, Оксана говорила, які в нас голі та сірі будинки. Їй не сподобались брудні вулиці та хмурі перехожі. Зі слів сестри, в них на обличчях написане невдоволення. Вона не розуміла, чому так.

Після кав’ярні, ми поїхали в магазин. Сестра взяла дорогі ковбаси, сири та алкоголь. В себе вдома, вона кожен день їсть щось схоже. Я намагався натякнути Оксані взяти щось дешевше. П’ять тисяч гривень на продукти – забагато. Але сестра не розуміла.

На касі сестра трішки посварилася з касиром. Вона запитала, чому жінка хмуро вітається з нею. Після цього почала читати моралі про стандарти обслуговування та порадила жінці змінити роботу, якщо ця їй не подобається. Мені було соромно за сестру. Тільки тоді я зрозумів, яка прірва між нами. Сестра зі своїм заробітком і гарними умовами життя, забула, як живуть люди в Україні. Чому ж людині привітно посміхатися, якщо в неї зарплата 4000 гривень? Ця жінка наврядчи накупить собі дорогих сирів та ковбас. Соромно за сестру.

Вдома розповів їй про свою роботу. Я працюю електриком. Оксана здивувалась. Вона думала я працюю програмістом або ж в офісі, адже це престижніше. Після цих слів, захотів відправити її назад у цю ж секунду.

Гостила сестра в мене тиждень. Це був найгірший час в моєму житті. Оксані нічого не подобалось. Вона вважала Україну жахливою країною і повторювала це кожен день. Назад додому, проводив сестру з полегшенням. Все таки варто забути про гарні дитячі часи, адже зараз це геть інша людина.

Оцініть статтю
Джерело
Я не бачив свою сестру десять років. Вона перетворилася в жaxлuBy людину