«Я не віддам тобі свої зарплату, навіть не надійся! Мені набрuдло слухати постійні rлузування від друзів, що я кожну копійку мушу просuтu у дружини, а потім ще й за неї прозвітувати!» — заявив мені якось чоловік

Ще до весілля ми з чоловіком вирішили, що вести сімейний бюджет буду саме я. На то було кілька причин. По-перше, я люблю все планувати й мені вдавалось краще розподілити наші кошти. По-друге, мені як жінці краще відомо, що та коли нам потрібно купити та за що заплатити. Ну і по-третє, нам обом просто було так комфортніше.

За вісім років нашого спільного життя ми пережили й мій декрет, і скорочення чоловіка з роботи та ще багато всього, але завдяки грамотно розпланованому бюджету, у нас завжди була так звана «подушка безпеки», яка неодноразово нас виручала. Часом ми залазили й у кредити, але неодмінно вчасно усе погашали.

У нас ніколи не виникало якихось серйозних проблем з грошима і я була впевнена, що чоловіка усе влаштовує. Ми ніколи не отримували аж надто великих заробітних плат та і допомоги з боку рідних не було, тому я завжди планувала усі наші трати до копійки, щоб точно бути впевненою, що у кінці місяця ми не лишимось з пустими кишенями. Часом мені вдавалось доволі непогано зекономити і я могла відкласти про запас чи купити щось дитині. А одного дня з’ясувалось, що мій чоловік зовсім не задоволений тою ситуацією, що склалась у нашій сім’ї та чхати він хотів на всю цю працю, яку я проводила кожного місяця.

А того місяця чоловік вирішив кардинально поміняти порядки у нашій сім’ї:

— Коханий, ти не забув, що ти ще не вніс свій вклад у наш сімейний бюджет? Боюсь, якщо ти не зробиш цього найближчим часом, то ми всі помремо з голоду! — весело сказала я чоловіку.

— Боюсь, люба, прийшов час навести порядок у нашій сім’ї. Тепер бюджетом займатимусь я! — суворо заявив чоловік.

— Ти? — здивовано запиталась я і була в край обурена, що чоловік вважає, що я не справляюсь зі своїми обов’язками, — Це якийсь жарт? Я чудово усе планую й у нас ніколи не виникає проблем з грошима… Ти ж ще з молодості всю зарплату протинькував у перший тиждень, а потім харчувався одною гречкою! І ти думаєш, що тепер зможеш керувати сімейним бюджетом?!

— Усе в житті змінюється і нам теж не слід стояти на місці! Мені набридло слухати постійні глузування від друзів, що я кожну копійку мушу просити у дружини, а потім ще й за неї прозвітувати! Я чоловік врешті-решт чи хто? А бюджетом керувати я навчусь, не хвилюйся. Нічого там складного немає.

І ось як пояснити чоловіку, що через його вразливе чоловіче его, ми з дітьми в кінці місяця залишимось голодними? Так, може з часом він і справді навчиться планувати бюджет, але для чого щось міняти, якщо і так все прекрасно? Благаю, порадьте, як вирішити цю ситуацію!

Оцініть статтю
Джерело
«Я не віддам тобі свої зарплату, навіть не надійся! Мені набрuдло слухати постійні rлузування від друзів, що я кожну копійку мушу просuтu у дружини, а потім ще й за неї прозвітувати!» — заявив мені якось чоловік