Я народила і виїхала за кордон, а дитину підкинула своєму хлопцеві

Настю привабив Ілля з першого погляду. Його спокійна натура, ставний зовнішній вигляд та цікаві розмови здобули серце дівчини. Вони проводили багато часу разом, насолоджуючись кожною миттю. Але поряд з Іллею завжди з’являлася красуня Оля, яка привертала до себе увагу всього оточення. вона завжди була грайлива і спокуслива.

Поступово Настя відчула, що Ілля звертає більше уваги на Олю, ніж на неї. Дівчина відчувала, як він усміхається, коли Оля поруч. Це спричиняло біль і розчарування для Насті. Вона відступила, думаючи, що не може конкурувати з такою красою та привабливістю, якою володіла Оля.

Але деякі події змінили все у цих стосунках. Якось Настя почула від спільних знайомих, що Оля просто використовує Іллю для своїх цілей. Вона хитра і підступна. Проте Настя не спішила робити поспішних висновків. Вона жила своїм життям. Трохи згодом до неї також докотилося, що Оля наче вагітна від Іллі.

-От і розв’язка, — про себе подумала Настя.

Але час біжить швидко. Життя також не стоїть на місці. І під час обідньої перерви Настя краєм вуха почула таке, що аж всередині все перевернулося.

Оля народила і залишила немовля Іллі. А сама кудись щезла. Кажуть, що зв’язок між молодими людьми обірвався, бо Оля чкурнула за кордон. А там за нею і слід простиг.

Та ж не буде Настя втручатися в чужу сім’ю. Самі розберуться. Чутки часом бувають «з пальця висмоктані». І Настя далі ходила на роботу. Хоч, варто зізнатися, Ілля не покидав її серця.

Одного разу вони зустрілися на вулиці. Він високий, як дуб, і вона, тендітна і струнка. Ілля привітався першим, запитав, як справи.

-Нічого нового, — майже не своїм голосом промовила. — А ти як? — вирвалося в неї.

-Я… і опустив очі, не знаючи, що відповісти. — Може, присядемо он там за столиком і погомонимо, — запропонував хлопець.

Настя не пручалася. Присіли, розговорилися і Ілля розкрив усю правду. Так, у нього від Олі залишилася дитина, донечка. Так сталося. Не любив він її. Але хіть зробила свою чорну справу. І Оля його не любила. Але до того діла  була гаряча. От і результат — дитя, яке в нічому невинне…

З того часу вони часто бачилися, щоб погомоніти. Наче просто так. Але Настя відчувала, що Ілля змінив своє ставлення до неї. Не приставав, однак сам завжди знаходив привід для побачень впродовж обідніх перерв. Одного дня не втримався і зненацька випалив:

— Виходь за мене, Настю, заміж.

З того часу Настя і Ілля почали зустрічатися вже по серйозному. Однак дівчина не спішила заміж. У грудях в неї все-таки жив острах, що одного дня з’явиться Оля, і  вона, Настя, знову опиниться за бортом.  Проте дівчина не сторонилася Іллі, допомагала йому з доглядом за дитиною. Навіть уже звиклася до маляти. Коли не бачила впродовж дня маленьку Іринку, то відчувала сум.

Так, іноді нам потрібно пройти крізь болючі моменти, щоб знайти справжнє щастя. Настя і Ілля змогли подолати перешкоди та знайти своє щастя у взаємній любові та розумінні.

Оцініть статтю
Джерело
Я народила і виїхала за кордон, а дитину підкинула своєму хлопцеві