Народила всупереч запевнень лікаря

Увесь час я мріяла про те, як стану мамою. Але доля викинула мене на звивистий шлях, повний перешкод і розчарувань. Мій гінеколог мене дуже розчарував, повідомивши, що я не зможу наразі завагітніти. Потрібне тривале і дороге лікування. З надією на вагітність прожила багато років, втрачаючи впевненість у своїх можливостях.

Лікування дітородних органів було довгим та важким. Я витратила багато часу та зусиль, переносячи біль і розчарування. Але, незважаючи на все, я не здавалася. Моя рішучість була непохитною. Я хотіла вирішити цю проблему, навіть якщо це забере у мене весь час і енергію.

Тим часом  щось дивне сталося зі мною. Останнім часом я почала себе дуже погано почувати, незвичайно втомлювалася і не могла пояснити собі причину цього стану. Спочатку списувала все на процедури, які скасувала для себе, щоб сконцентруватися на відновленні здоров’я.

Але одного дня, коли не змогла стримати сльози і вирішила звернутися до лікаря зі скаргами на свій стан, все змінилося. Після обстежень лікар повідомив мені про дивовижну новину. Мені було сказано, що я вагітна!

По-перше, я не могла повірити своїм вухам. Як це сталося? Чи, може, це помилка? Але тест підтвердив, що все правда. Я чекала дитину, на яку так довго мріяла! Мої почуття були змішані – радість, незнане щастя й тривога. Медичні діагнози робили мене обережною.

Повідомити чоловікові про незвичайну новину було неймовірно важко. Він був здивований і переляканий, так само, як і я. Але разом ми вирішили віддати шанс цій дивовижній події. Ми стали злагоджено пристосовуватися до нових реалій і з нетерпінням чекали дня, коли зустрінемо нашого малюка.

Моє серце переповнювалося радістю і любов’ю, коли нарешті у нашому житті з’явилося маленький диво – наш син. Ми пережили моменти радості і важкості.. Я відчувала, як моє життя змінюється, стає яскравішим і значущим.

Життя часом дарує нам несподіванки. Коли я вже майже втратила надію на материнство, у моє життя увійшло дитя. Ця несподіванка виявилася найбільшою радістю, яку я могла собі уявити. Тепер я знаю, що важливо вірити в себе, в свої сили і не розчаровуватися, коли раптом щось не вдається. На все свій час. І неможливе стає можливим!. 

Оцініть статтю
Джерело
Народила всупереч запевнень лікаря