Я ідеальна дружина.Сама себе забезпечую, не прошу в чоловіка грошей, вихованням дітей займаюсь, все роблю для сім’ї, а мій чоловік цього не цінує!

Найчастіше жінки які звертаються до мене зазвичай жaлiюmьcя однаково:

«Можна сказати, що я ідеальна дружина, бо забезпечую себе сама, займаюся вихованням дітей, після роботи швиденько біжу додому, завжди приготовлена смачна їжа, все чисте, прибрано, а чоловік цього не цінує! Ще й встигає мене oбрa3иmи, а я рук не покладаю для того, щоб дітям і йому було добре..»

Справді — це не є прості слова, адже таких жінок багато. Турботливі мами, господині, які ще й працюють на роботі, а не чекають грошей від чоловіків. Деякі чоловіки мріють про таких дружин.

Виникає тоді запитання чому тоді чоловіки ображають таких дружин? Чому так зневажливо відносяться до них? Хіба чоловіки зі своїми характерами не можуть зрозуміти нас жінок і постійно угризаються. Можливо у них якісь внутрішні к0нфлiкmи, а всю 3лicmь вони справляють на своїх дружин?

https://footbik.ua

Нумо розберімось з цією вічною проблемою.

Ідеальних людей не існує. Ви не повірите, але якщо почати розмову з чоловіком такої жінки й послухати його, то він скаже майже таке саме, як і вона:

«Слухайте, я ідеальний чоловік, що дружина хоче — те й отримує, алкоголь не вживаю, не курю, з дітьми час проводжу. Тільки дивні у нас стосунки з дружиною. Вона постійно зайнята, стомлена та ніколи не проводить час зі мною на одинці.

І все продовжується в тому ж дусі. Перелік взаємних претензій може бути нескінченний. Виходить якесь замкнуте коло. Як зі всім розібратись? Як налагодити стосунки?

Якщо проводити бесіду з парою, коли вони спокійні, то обоє визнають свої недоліки та вчинені помилки.

У стосунках недостатньо просто бути доброю людиною.

Як позбавлятись своїх недоліків? Що з ними робити?

Зазвичай під час спілкування з клієнтом я досить часто навожу різні приклади та проводжу порівняння. Ось одне з порівнянь:

Ось, наприклад ви підприємець. Займаєтесь виготовленням дверей. У вас гарний магазин, великий вибір, різні дизайни дверей, великий вибір фурнітури  ви його облаштували якнайкраще. І у вас відразу думка виникає: «Який у мене класний магазин, великий асортимент, все якісне, зараз почнуть приходити клієнти, робота буде кипіти, продажі будуть рости, клієнти будуть задоволені і я також.»

Але на жаль реальність не така.Клієнтів не так багато, дуже рідко хтось купляє, а інколи навіть можуть повертати куплений товар, бо не підійшов.

А у вас відразу думки про те, що могло піти не так? Адже ви гарно все обладнали, товар якісний і ви добра людина, яка завжди допомагає клієнтам і працівникам. Але сам продовжуєш вкладати гроші в нові двері, але прибутку ніякого немає і ти вже на межі банкрутства та закриття магазину.

Звичайно виникає питання, що потрібно робити у такій ситуації? Потрібно зробити опитування серед клієнтів! Чому вони не купляють двері у вашому магазині? Чому не хочуть завітати та ознайомитись з асортиментом? Чому не задоволені покупкою/або задоволені?

Якщо ви почнете ставити такі питання, то зможете багато дізнатись з відповідей та можливо повпливати на те, що відбувається в магазині. Ось декілька відповідей клієнтів:

— Магазин дуже маленький й вхід майже непримітний.

— Великий вибір дверей, але всі не в тому стилі, який мені потрібний.

— На жаль у дверях неякісні ручки, а для мене в першу чергу важлива якість товару.

Після почутих відповідей ви відразу починаєте все обдумувати та братись за розв’язання цих проблем! Чому я раніше не прислуховувався до клієнтів? Скільки я часу згаяв та грошей втратив! Ви починаєте відразу вирішувати ці всі негативні аспекти: робите красиву вивіску та більш примітний вхід у магазин, замінюєте ручки на якісніші закордонні аналоги та поновлюєте сучасні варіанти дверей й відразу з’являється потік клієнтів та збільшуються продажі. Відповідно межа банкрутства зникає і ви починаєте отримувати хороший прибуток.

Думаю приклад всім зрозумілий! Якщо одна зі сторін не задоволена — значить хтось щось робить не так. Ви можете без перестанку працювати та дбати про сім’ю, але якщо ви робите не те, що необхідно та важливо для вашої половинки — тоді виникають негаразди!
Чому я повинна ще щось робити для чоловіка? Чому він не старається для мене? Я й так багато йому дала!

Тому що хтось має починати першим. Для того, щоб налагодити стосунки — потрібно багато працювати та навчитись чути та розуміти одне одного. Розмовляйте та не тримайте в собі те, що вас турбує у стосунках, адже обговорення спільних недоліків та невдоволень зможе врятувати ваш шлюб та подарувати щасливе сімейне життя.

Оцініть статтю
Джерело
Я ідеальна дружина.Сама себе забезпечую, не прошу в чоловіка грошей, вихованням дітей займаюсь, все роблю для сім’ї, а мій чоловік цього не цінує!