Я був закоханий у мамину подругу і лише зараз зрозумів, яким абсурдом це було і до чого могло призвести

Мене звати Степан, і я хотів би розповісти вам історію про своє незвичайне кохання до маминої подруги Олени. Все почалося, коли мама запросила Олену до нас додому на обід.

Я зустрів Олену в дверях і моментально зачарувався її посмішкою. Вона була надзвичайно привабливою жінкою з благородним виразом обличчя і зеленими очима, що забирало моє дихання. Вона здавалася непідвладною часу і мала неймовірну ауру, яка приваблювала до себе увагу.

Кожен раз, коли Олена була в нашому будинку, я старанно докладав зусиль, щоб бути поряд з нею. Я намагався допомагати їй влаштовуватися з комфортом, забезпечувати її затишком. Я розумів, що це була мамина подруга, але не міг стримати своїх почуттів. Щоразу, коли Олена розмовляла зі мною, я відчував, як моє серце стріляє під сильним впливом кохання.

Протягом кількох місяців я тільки розмірковував про свої почуття і боявся виявити їх. Як міг я закохатися у жінку, яка була значно старша за мене і була добрим другом моєї матері? Але поступово я зрозумів, що вік і статус нічого не змінюють у справжньому коханні.

Нарешті, на одному з вечірок, коли Олена також була присутня, я вирішив висловити свої почуття. Ми знаходилися на задньому дворі під місячним світлом, і я затремтів від хвилювання. Я склав романтичне привітання, намагаючись передати всю свою любов і вдячність за те, що Олена принесла в моє життя.

Олена зупинилася і подивилася на мене здивованою. Її очі відблискнули непевністю, але вона сміливо усміхнулася

«Степан, ти неймовірно чутливий і солодкий молодий чоловік», — вона сказала. «Але ми повинні бути розумними. Я тут як гостя і друг мамин, і ми не можемо розглядати відносини між нами.»

Моє серце заболіло від її слів, але я розумів, що вона права. Ми мусимо бути розумними і враховувати наші обставини. Олена стала моєю джерелом натхнення, я почав більше захоплюватися своїми студентськими обов’язками та розширювати свої горизонти.

Тепер, коли я дивлюся назад на той час, я розумію, що це кохання було великою навчальною хвилею для мене. Воно навчило мене цінувати і піклуватися про людину, яку кохаю, незалежно від того, чи може це бути реалізованим у романтичному аспекті.

Олена залишається в моєму серці як особлива людина, яка принесла мені незабутні моменти та відкрила мені світ любові. І, можливо, хоч ми ніколи не змогли бути разом, я завжди буду пам’ятати її з теплотою і вдячністю за все, що вона дала мені.

Оцініть статтю
Джерело
Я був закоханий у мамину подругу і лише зараз зрозумів, яким абсурдом це було і до чого могло призвести