Я бачив твої фото у Фейсбуці. Шукаєш собі нареченого? Шукай, шукай… Може якийсь дідусь трапиться, що потребує догляду…

Усе почалося звичайно, як буденна зустріч. Вони зустрілися, полюбилися, одружилися. Було добре, було щасливо. Проте час пройшов, роки пролетіли, а з ними змінилися і вони.

Він загалом був людиною розсудливою, терплячою і вірною. Її приваблювала його стабільність, його здатність до розумних рішень і відданість. Але з часом він став нехтувати звичайними правилами етикету, міг зігнорувати її звичайне прохання чи потребу у допомозі. Вона не хотіла поступатися власними вимогами. Бо бачила як чоловік ледащіє і з кожним днем байдужішає до неї і до життя загалом.

Минали роки, а їй ставало неспокійно, коли виповнювалося все більше років її життя. Наближався п’ятдесятий день народження, і вона відчувала, що потребує змін. Нової емоції, нової молодості. А це ще більше бентежило її чоловіка. Він вважав, що вона нікуди від нього не дінеться. Хай помріє собі. І відверто глузував з її бажань.

Одного дня після чергового прохання про щось нове він сказав, що дуже втомився від неї. Втомився від постійних вимог, від непостійності, від нескінченних прохань. Він сказав, щоб вона врешті дала йому спокій.

Так, він ухвалив своє рішення. Вони розлучилися. Спочатку вирішив, що він поживе два місяці сам. Хай вона відчує себе самостійною. Хай вона пошукає сама для себе щось нове. Хай розпоряджається своїм часом, як бажає. 

Так, він відверто глузував з неї, вважаючи свою дружину нездатною на самостійне життя. І зрештою, кому вона потрібна у свої п’ятдесят. Он скільки молодих вільних дівчат шукають своє щастя. Може, вона отямиться і присяде- не буде йому більше голову морочити своїми витрибеньками.

Так почався період самотності для нього.  А вона відчула вагу свободи і відповідальності. Почала досліджувати світ навколо себе, зустрічати нових людей, випробовувати нові речі. І з кожним новим днем вона все більше розуміла, що світ навколо цікавий і може дарувати багато радості.

Так, вона знайшла нові емоції і пригоди. Вона відчула, що готова до змін, готова подорожувати, вчитися і спілкуватися з людьми. І, що важливо, у неї для цього є тепер час.

Через два місяці вони зустрілася. Її очі палали вогнем, вона пізнала стільки нового і готова була з ним поділитися. Але зустріла його з похмурим виразом обличчя, зі згаслими очима, брудною сорочкою і з запахом немитого тіла.

— У тебе щось трапилося? — перепитала вона.

— Я бачив твої фото у Фейсбуці. Шукаєш собі нареченого? Шукай, шукай… Може якийсь дідусь трапиться, що потребує догляду… — вже грубо насміхався він з неї.

Вона вирішила назавжди викреслити його зі свого життя. Адже у світі так багато чудових людей, з якими можна провести час цікаво і з користю.

Незадовго вона познайомилася з молодим чоловіком, який займався готельним бізнесом, і вийшла за нього заміж. Він, її колишній чоловік, так залишився сам. Жодна жінка йому не підходила. До його завжди похмурого вигляду додався ще обвислий живіт і стоптані черевики, які він чистив ще тоді, коли в нього була дружина.

Оцініть статтю
Джерело
Я бачив твої фото у Фейсбуці. Шукаєш собі нареченого? Шукай, шукай… Може якийсь дідусь трапиться, що потребує догляду…