Я хотіла пoсвaрuтu сина з невісткою. Через мене, вона могла Bтрaтuтu дитину. Думала, тепер син її kuнe, але він відвeрnувся від мене

Маю трьох дітей: двоє дівчат та хлопець. Доньки давно сторили свої сім’ї. Живуть в інших містах. Син ніяк не може знайти майбутню дружину. Він приводив додому двох дівчат, але з ними нічого не вийшло. Я раділа такій новині. Більшість дівчат не підходять моєму сину. В нього гарна робота, хороша освіта, виглядає бездоганно. Йому потрібна особлива дівчина. Я не готова будь-кому віддавати свого сина.

Мої мрії не збулися. Син привів додому звичайну дівчину. Вона не вирізнялася красою чи розумом. Дівчина поводила себе достойно. Вона не говорила багато чи гучно, допомогла прибрати зі столу і не совала свого носа куди не треба. Начебто, чемна та вихована дівчина. Мені вона не сподобалась. Я довго намагалась зрозуміти проблему. Мій негатив до неї не могла раціонально пояснити.

Все стало на свої місця, коли син розповів більше про свою дівчину. Вона п’ята дитина в сім’ї, з вісьми. Навіщо стільки народжувати? Я, коли третім завагітніла, в паніку впала. Мама повина думати, чим прогодувати дітей, як вивчити та виховати. Схоже, в сім’ї тієї двчини, нормально народжувати і ні про що не думати. Моє шосте відчуття ніколи не підводить. Одразу бачила проблеми з цією дівчиною. Сину вона не підходить.

Я спробувала поговорити з сином про його дівчину. Він мовчки вислухав мене, а потім сказав «радісну» новину. Дівчина вагітна. Вони зустрічаються півроку, неодружені і вона завагітніла. В мене є сумніви, щодо цієї дитини. Може мій син ніякий не батько, а дівчина нагуляла свою дитину. Історія брудна. Мені не подобається в що син перетворює своє життя. Він попрохав пожити в мене, поки вони вирішать всі свої проблеми. Подумала гарненько і погодилась. Поки діти житимуть в мене, я спробую переконати сина кинути цю дівку.

Сваритися відкрито не вихід, тому я навантажувала дівчину роботою. Вона не могла мені відмовити, адже квартира моя, і завжди погоджувалася. Я бачила її втому. Дівчина ходила нервова, але не сварилася зі мною. Постійно перекладала на неї свою роботу. Вагінтій дівчині не можна піднімати важке, але я змушувала її щось носити та пересовувати. Нехай працює.

Сину обережно вселяла думку кинути дівчину. Він не слухав мене. Швидко припиняв розмову, як тільки розумів, до чого я хилю. Не здавалась і тиснула на нього.

Завдяки моїм старанням, в парі почалися сварки. Вони сперечалися через їжу, чашки чи сумісний відпочинок. Син хотів прогулятися ввечері, а дівчина — посидіти вдома. Вона теж цілий день працювала, бо я змушувала. Син про це не знав. Йому здавалось, дівчина прив’язала його до себе, має отримати квартиру і все — більше від нього нічого не треба. Чесно кажучи, дівчина справді любила мого сина, але я її — ні.

Мені майже вдалося їх розлучити. План зірвався, коли дівчина була на восьмому місяці вагітності. В неї відкрилась kp0в0тeчa. Син злякався, повіз дівчину в лікарню. Її залишили у відділені. Сказали, загроза вukuдnя. Син пояснив мені, таке буває через надмірне навантаження та стрес. Говорячи це, він дивно дивився на мене.

Дівчина пролежала під наглядом лікарів до пологів. Мене покликали на виписку з пологового будинку. Син світився від щасті. Я вичавлювала з себе посмішку. Бачу, вони помирилися. Трималися від мене осторонь, не розповідали про свої плани. Я хотіла забрати їх назад до себе жити, але син повідомив шокуючу новину. Він зняв квартиру і вони поїдуть туди.

— Сім’ї потрібно жити окремо. — Сказав син і додав: — Без сторонього втручання.

Не розумію, про що він.

Оцініть статтю
Джерело
Я хотіла пoсвaрuтu сина з невісткою. Через мене, вона могла Bтрaтuтu дитину. Думала, тепер син її kuнe, але він відвeрnувся від мене