Може не готові ви дитинку ще мати?

Артур йшов по своїй вулиці злий, як тигр, у якого шакал забрав здобич. Втім, майже так воно і було: Іра раптом вирішила вийти заміж за Олега, його батьки пообіцяли їм на весілля подарувати магазин модного одягу та салон краси. Ось і вибрала вона не Артура, який в своїй автомайстерні своєю же працею на життя заробляв, а готовенького бізнесмена і салон, їй обіцяний.
Не те, щоб Андрій дуже сильно любив Ірину, але його самолюбство було так сильно зачеплено, що він йшов додому не помічаючи нічого навколо, і раптом побачив Танюшу, свою сусідку, дівчину гарненьку, але таку тиху і непомітну, що Артур ніколи не звертав на неї уваги. Він підійшов до неї, взяв за руку і різко сказав:
виходь за мене заміж! Прямо зараз підемо і заяву подамо, згодна?
Таня злякано подивилася на Артура, на руку, яку він міцно тримав … і кивнула, прошепотівши:
Я згідна.

Весілля Артура та Танюші складно було назвати веселим. Ні, гостям було дуже навіть весело, але самі молодята особливо щасливою парою не виглядали.
Артур був похмурий і мовчазний, а Таня і зовсім після РАГСу не промовила ні слова, тільки зрідка поглядала на Артура, немов перевіряючи — чи не сон все це?

На крики «Гірко!» молоді вставали так неохоче, що гості після третього разу перестали їх турбувати і зайнялися своїми приємними справами: танцями та наповненням чарок.
І тільки батьки Танюші сумно дивилися на молоду пару …
Минуло півроку.

Жили вони не сказати, що дружно, просто жили. Таня дуже хотіла дитину, але у них нічого не виходило. Вона обстежилася, все було в нормі, лікарі так і не змогли поставити діагноз. І тільки старенька акушерка сказала їй наостанок: «Може не готові ви дитинку ще мати? Адже всьому свій час»…
-Марія Іванівна, а Танька у вас знову, напевно, скаржитися побігла? — з єхидним глузуванням запитав по телефону Артур у тещі.
— Артуре, ви що, посварилися? Ні, Танька не прийшла б до нас після сварки з тобою, вона ніколи б не сказала нічого поганого про тебе.
-Чому?
-Тому що ми не хотіли, щоб вона виходила за тебе заміж. У неї ж були чудові женихи, які її дійсно любили, а ти вирішив одружитися тільки з того, що твоя Ірка за іншого вийшла. Але Танюша нічого й чути не хотіла, адже вона тобою з дитинства мріяла, все сподівалася, що ти її помітиш. Тому і школу з відзнакою закінчила і спортом займалася, і готувати вчилася, щоб тобі відповідати. А тут ти заміж покликав, так вона і чути нічого не хотіла, сказала тільки, що буде такою гарною, люблячою і вірною дружиною, що ти просто не зможеш не полюбити її.

Артур був приголомшений, адже він був впевнений, що Таня не любить його, а вийшла за нього, тому що ніхто більше не покликав.
Він згадав, як вона щоранку проводжала його на роботу-вона не лізла до нього з поцілунками, тільки притулиться на мить до його грудей і так в очі подивиться, немов на весь день удачу посилає.
А на столі завжди така смакота стояла, що, якщо доводилося в кафешці чи ресторані вечеряти, він завжди з домашньою їжею порівнював, мовляв, моя дружина набагато смачніше готує, згадав, як одного разу вона сильно вдарилася, коли посковзнулася у ванній і впала, він тоді накричав на неї, що така незграбна, а вона навіть не застогнала, тільки в очах застигла така біль … а ще Артур згадав, через що вони посварилися: дружина іноді писала вірші, досить непогані, але дурний гонор не дозволяв Артуру визнати це.
Ось і в сьогоднішній вечір вона спробувала прочитати йому свій новий вірш. Він запам’ятав з нього тільки пару рядків:
«Моя любов сніжинкою тендітною
Впала на твоє плече … »

У цей вечір у нього був жахливий настрій, ось і висловив він їй стільки гидот, що зараз, згадуючи, мурашки по спині побігли.
-Де ж шукати її? — трохи тремтячим голосом запитав Артем у тещі.
-В парку, в дальньому кутку, біля статуї дівчинці-піонерці, є лавка. Одного разу Танюшу дуже образили друзі, вона не прийшла ввечері додому, так ми її всю ніч шукали і знайшли там.
Вона потім зізналася, що завжди туди йде, якщо їй погано. Біжи туди, вона, напевно, там.
Швидко одягнувшись, Артур сів у свою машину і поїхав в парк.

Коли він під’їхав — побачив на стоянці поліцейську машину, йому стало дуже тривожно і він побіг через весь парк до тієї самої лакиі. У нього мало не підкосилися ноги, коли він побачив там кілька поліцейських з ліхтариками. Він підійшов до одного з них і запитав, що сталося.

Той пояснив, що годину тому тут на дівчину було скоєно напад, але вона справила такий опір, що двоє бандитів не змогли впоратися з цим завданням, але поранили її ножем.
Пощастило, що їх почули і вчасно викликали поліцію і швидку. Дівчину відвезли в лікарню, а злочинців тут же затримали.
Атрур запитав, в яку лікарню відвезли жінку і помчав туди. Перед очима стояла Таня, як ніжно вона дивилася на нього, як намагалася вгадати кожне його бажання, уважно слухала якщо він що-небудь розповідав, завжди підтримувала його і давала дуже слушну пораду, коли він у чомусь сумнівався. Тільки зараз він раптом зрозумів, яка у нього любляча і розумна дружина. Як йому все-таки пощастило, що він зміг зробити правильний вибір.
Але не цінував, не беріг! Тепер тільки б не втратити.

Привіт, я скучив. — сказав Артур Танюші, коли вона відкрила очі.
Таня дивилася на нього і не могла повірити тій ніжності, з якою він дивився на неї. Адже це він, її Артур, і очі його світяться коханням. Як давно вона чекала цього погляду..
-Артурчику, я тут …
-Я вже все знаю, прости, більше нікуди тебе не відпущу. Навіть в перукарню з тобою ходити буду. Між іншим, тим двом теж допомога лікарів знадобилася. Ти де так битися навчилася?
-Я ж всю школу на боротьбу ходила, як і ти, тільки я в іншій групі була. Але якщо тобі подобається, як я б’юся, я можу ще кого-небудь відлупцювати.
-Ні вже, амазонка моя, давай обійдемося без насильства. Так, я ж тобі подарунок приніс … — Артур дістав з лежачої в кишені коробочки золоту підвіску у формі сніжинки, блискучу з маленькими блакитними камінчиками …
Минуло ще півроку.
-Танюш, відгадай, що я принесла?
-Мам, ну знову повзунки, куди ж стільки?
На двійнят багато треба, зайві не будуть! — мама Тані посміхнулася, дивлячись на вже великий живіт дочки, і додала, — Але ж я не вірила, що твоє кохання переможе.
Яка ж ти у мене сильна, моя маленька тендітна донька …

Оцініть статтю
Джерело
Може не готові ви дитинку ще мати?