Всі повинні навчитися казати «Ні»

Якщо ми любимо всім серцем якусь людину, ми не повинні виконувати все за неї чи робити все, що та людина попросить.

В більшості випадків не дуже вигідно бути доброю людиною, але це також приносить своє у світ. Проте хороші люди не беруть відпустки чи вихідні дні, хоча їм би варто було це робити. Хоч це прекрасно бути доброю людиною, але це несе за собою багато старань і насамперед виснажує. Серця таких людей не звикли відмовляти іншим, тому вони завжди стараються допомогти всім і у всьому. Завдяки цьому ними активно користуються егоїсти. Маніпулювати добрими найлегше, але це водночас і найважче. Бо все несе за собою наслідки і рано чи пізно – совість  прокидається…

Через обман з боку інших людей, які навіть могли на той момент стати близькими, хороші люди закриваються в собі, впадають в депресію і перестають довіряти всім навколо. Що приводить їх до того, що вони втратили можливість бути щасливими.

Захисний механізм не віддаляє вас від інших

Спочатку треба припинити погоджуватися на усе. Не хочете цього робити – не робіть! Почніть казати «Ні». Це справді потрібно навчитися робити. Навіщо витрачати свій час на нецікаві речі, яка вас попрохала зробити людина ледар чи критикан? Потім ще ця людина може вам наговорити, що їй все не подобається, прийдеться перероблювати, через що ви будете морально і фізично замучені. Хоча могли весь той час витратити на корисніші справи, які є важливішими для вас.

Таке ставлення не зробить вас поганою людино, а навпаки ви почуватиметесь вільними, незалежними від думки інших. Це також допоможе вам зрозуміти, хто всім серцем вас любить, а хто просто використовує заради власного щастя.

Всюди є обмеження і кохання не вийняток

Якщо ви не будете любити, поважати і цінувати себе, то вас не будуть любити, поважати і цінувати інші люди. Це просто закон Всесвіту. Ви любите себе – вас люблять інші. Люди просто притягуються до тих людей від яких віє життям. Які вміють настояти на своєму і бути рішучими. Яких неможливо керувати. Це дуже важливо насправді. Ти маєш свою чітку ціль, ти головний герой своєї історії і ти не повинен виконувати забаганки інших, бо вони просто попросили. З коханою людиною ви не стаєте одним цілим, бо у вас різні погляди, мрії і прагнення. Людина котра насправді вас любить, зрозуміє, якщо у вас буде інша думка чи бачення.

Слова «Я тебе кохаю» не те саме, що: «Я буду робити все, чого ти забажаєш». В коханні обоє турбуються один про одного, але тут також існує свобода.

Коли ви сказали ні – ви не зробили щось погане

Щоб інші люди не переходили межі – потрібно не позволяти їм їх переходити. Ви інша особистість зі своїми поглядами і думками, ви маєте право робити тільки те, що хочете, а не робити те, що очікують від вас інші. Не діяти проти своєї волі, це насправді дуже важливо. Ви повинні мати здоровий егоїзм і улюблену справу. Бо знайти себе в цьому світі – це не найлегша справа. Тільки тоді ви можете комусь принести користь і станете самодостатньою особистістю.

Якщо ви будете весь час робити те, що хочуть від вас інші, то яким чудом ви проживете щасливе життя? Наші старання у більшості випадків не оцінюються іншими людьми, тому варто жити так, як того хочете ви і робити те, що вам подобається. Бо у всьому іншому нема сенсу.

«Вистачить» — не значить, що ви стали поганими і не хочете допомагати. Це означає, що ви людина і маєте особисті цілі, і хочете просто відпочити. Люди, котрі вас люблять – зрозуміють вас…

Оцініть статтю
Джерело
Всі повинні навчитися казати «Ні»