Всі 3 шлюба виявились провальні! Останній взагалі продав мене арабові, щоб виплатити борги!

Перше подружжя з Андрієм здавалося ідеальним. Ми побудували наші мрії разом, планували майбутнє і обіцяли один одному бути поруч, незалежно від усього. Але час показав, що ми занадто різні. Конфлікти з’являлися все частіше, а невдачі в утриманні обіцянок ставали звичайними. Але інтимне життя було нудним і не приносило задоволення. Нам було важко знайти спільну мову, і розлучення стало неодмінним вирішенням.

Друге подружжя з Демитром було дивним зіткненням образів минулого та нових надій. Ми обоє перенесли певні уроки з минулого, і спочатку здавалося, що зможемо перетворити наші знання на щось чудове. Але виявилося, що ми також несумісні, і недостатньо знайомі один з одним, а ще погано спілкуємось, оскільки я не знаю иврита. 

Третє подружжя з Майклом. Ми познайомилися випадково на благодійній акції, де я працювала після другого розлучення. І відразу ж відчула, що з ним щось не так, щось особливе. Майкл був доброзичливий, турботливий і, найголовніше, здатний слухати. 

Ми довго говорили, обмірковували наші різні досвіди та навіть невдачі у минулому. Моя душа впивалась в його, і це здавалося майже магічним. Ми з Майклом розуміли одне одного, як ніхто інший раніше. Його оптимізм зігрівав моє серце, а моя спокійна мудрість притулювалася до його легкомисленості.

Майкл став моїм опором, моїм надійним другом і, нарешті, моїм коханням. Ми зрозуміли, що взаємне повага та підтримка — це основа справжнього подружжя. Ми пережили разом багато радості і смутку, і кожна випробування тільки зміцнило наші почуття. Але і цього разу вийшло не так добре. Коли мій чоловік став банкрутом, він продав мене арабам, яким був винен купу грошей!

Два роки я була у рабстві у шейха, але потім його покохала і народила йому 7 дітей! Ось така доля! Те, що обрала сама — завдавали мені лише болю, а те що дав Господь — збереглось назавжди. Тим паче, розлучитись з ним я не можу!Оцініть статтю
Джерело
Всі 3 шлюба виявились провальні! Останній взагалі продав мене арабові, щоб виплатити борги!