Вона вирішила стати дружиною чоловіка, який самотужки виховував шістьох малюків

В теперішній час якщо розпадається сім’я, то діти залишаються з мамою або ж її родичами, але бувають виключення. Так сталось і з Олегом, який залишився з дітьми без дружини. Але чоловік зміг пережити трагедію, взяти себе в руки та продовжувати щасливе життя.

У нього був щасливий шлюб з дружиною, яка народила йому трьох діточок. Вони зважилися на четверту дитину, але виявилося, що у них буде трійня. Вони з трепетом чекали появи на світ діточок, коли дружині поставили невтішний діагноз — рак. Навіть після народження малюків жінка з усіх сил боролась зі страшною хворобою, але все ж недуга перемогла і її не стало. А чоловік залишився на руках з усіма малюками.

https://live41media.com/

На телебаченні вийшов сюжет про батька-одинака, і після його виходу багато стали писати чоловікові листи підтримки. Але серед усіх листів від жінок був один, який запав йому в душу. Він зважився на зустріч з Людмилою, і само собою він був з діточками. Людмила відразу змогла налагодити спілкування з ними.

https://live41media.com/

У жінки був син від першого шлюбу, але стати багатодітною мамою було дуже великою відповідальністю. Перший час парі було важко налагодити щоденний побут. Але підтримуючи один одного впоралися з цим.

Тепер вони ще взяли двох діточок з дитячого будинку і зараз ще більша родина планує свій переїзд у новий, просторий будинок.

Оцініть статтю
Джерело
Вона вирішила стати дружиною чоловіка, який самотужки виховував шістьох малюків