Вона пристала до табору циган і там народила дитину

Олесь і Люда — двоє молодих людей, зустрілися випадково у кав’ярні і їхнє знайомство переросло в цілу історію. Вони зустрічалися впродовж кількох місяців і раптом Людмила заявила, що вона вагітна.

Олесь був трохи приголомшений цією новиною. Він не планував так швидко ставати батьком. Але відчував відповідальність перед Людою і майбутньою дитиною.

Хлопець не став тягнути з одруженням. Він розумів, що має взяти на себе відповідальність і забезпечити стабільність для своєї сім’ї. Тому, зробивши  вибір, вони одразу розписалися і Олесь привів Люду додому.

Проте після весілля все виявилося не так просто. Люда почала загулювати, часом пропадала з дому на всю ніч, і Олесь дуже хвилювався за неї. Він не розумів, чому вона робить це, і що змушувало її віддалятися від сім’ї. Звісно, що він намагався дізнатися всі причини її походеньок.

Олесь намагався поговорити з Людою, але вона змовчувала і ухилялася від відповідей. Це лише підсилювало його тривогу та невпевненість. Він був втомлений від ночей, проведених в очікуванні, хвилюючись за дружину і ще ненароджену дитину.

Олесь вирішив, що він повинен дізнатися правду. Він почав досліджувати те, з ким Люда проводить свій час і що може викликати її віддаленість. Чи є у неї секрети, про які він не знає?

Поступово Олесь почав розкривати покроково пазл, що складався з таємничих зникнень Люди. Виявилося, що вона мала зв’язок з циганами.  Що саме її пов’язувало з ними? Олесь губився у здогадах, а вона не зізнавалася.

Одного разу, коли Люда знову пішла з дому і не повернулася, Олесь зрозумів, що щось сталося. Він не міг сидіти склавши руки, він вирішив подати заяву у поліцію про зникнення дружини. Для нього це була найважливіша річ, яку він міг зробити, адже Людмила виношувала його дитину. Хоча тепер у нього зародилися сумніви щодо свого батьківства, зважаючи на ситуацію.

Минуло кілька днів, а Люду так і не було знайдено. Олесь жив у нескінченному страху та турботі, не знаючи, що сталося з його дружиною і чи вона жива. Через місяць Людмилу знайшли. Вона за цей час народила донечку.

Те, що відбулося з Людою, шокувало Олеся. Виявилося, що вона пристала до табору циган. Причини її віддаленості та приєднання до цієї спільноти були невідомі. Олесь відчув сум, розчарування та нерозуміння. Він не міг уявити, чому Люда зробила такий крок і як бути йому далі. Що буде з дитиною?

 Коли вони зустрілися, то Люда заявила, що не бажає повертатися додому. Про народження дитина змовчала. Олесь перепитав, що вона планує робити з дитиною? Як буде її виховувати в таких умовах? Люда мовчала.

 Олесь зрозумів, що в неї нема відповіді на це питання. І нема резервів для належного піклування за немовлям. Несподіваного для себе самого він наказ їй:

— Принеси дитину додому!

 Розвернувся і пішов. Біль і злість роздирали його. Як вона могла його любов, турботу проміняти на життя в циганському таборі? Що спільного в неї з цими людьми?

 Чоловік зрозумів, що це була повна безвідповідальність перед собою передовсім. Адже як можна проміняти нормальне забезпечене життя на шатро? А дитина? Що буде з нею? Саме в цю мить він дав собі слово, що забере маля собі і виховає. Йому вистачить сили і вміння!  А Людмила йому більш така не потрібна. Хай живе собі з циганами. Це був її вибір.

 

Оцініть статтю
Джерело
Вона пристала до табору циган і там народила дитину