Вона п0mс_тuлAся за 3рAду. Тепер хлопець іnвA_лід, а дівчина втрA_тuлA дитину

Моя подруга зізналася мені в вбu_вcтвi людини. Точніше, вона впевнена, що її ігри в ляльками-вуду викликали cmepть одразу двох людей, а одного хлопця — позбавили ніг.

Подруга зустрічалася з хлопцем. Вона була на першому курсі, він на другому. Через три місяці стосунків, вони з’їхалися. Жили добре. Тихо, мирно, без сварок.

Повернулася подруга раніше з пар. В той день, в неї відмінили останній семінар. Двері їй відчинила незнайома дівчина в її ж халаті. Подруга все зрозуміла. Вона зібрала речі і переїхала на іншу квартиру.

Не сподобалося подрузі носити роги. Вона вирішила провчити хлопця. Було в моєї подруги дивне захоплення. Вона любила чорну магію, містику, окультні науки. Вичитала в інтернеті про дію ляльок-вуду і взялася до магії.

Вона зробила одразу дві ляльки. Дістала все необхідне. Їй пощастило. Та дівчина забула сережки в їхній квартирі. Подруга, в пориві гніву, випадково їх присвоїла собі. Зробила ляльки по ритуалу, запхала в середину частинку від хлопця, в іншу ляльку — від дівчини.

Ляльці-юнаку проколола коліна, щоб його артрит вхопив чи щось схоже. Ляльці-дівчинці проткнула трьома голками живота, щоб та хвойда ніколи не могла мати дітей. Так думала і робила подруга. Ох, що було далі…

Хлопець влаштувався на роботу. Він працював вночі сторожем. В перший же день, на стоянку пролізли якісь чоловіки. Вони були 03бр0єnі. Хлопчина спробував їх затримати. Йому потрапили кулями прямо в коліна. Він залишився інвA_лід0m на все життя.

Та дівчина від нього пішла. Вона знайшла собі іншого хлопця. Завагітніла від нього. Плід розвивався без проблем. Щасливі батьки чекали на поповнення, але на пологах щось пішло не так. Дівчина п0mEpлA. Разом з дитиною.

Моя подруга переконана в своїй винні. Я — людина логіки та науки. Не вірю в усіляких домових та різні, за кольором, магії. В той де час, я гадки не маю, як таке можливо. Напевно, це надзвичайно, у квадраті, неймовірний збіг обставин. Все ж таки, не хочеться вірити, ніби хтось може зруйнувати твоє життя завдяки одній глиняній ляльці.

 

Оцініть статтю
Джерело
Вона п0mс_тuлAся за 3рAду. Тепер хлопець іnвA_лід, а дівчина втрA_тuлA дитину