Виявляється, що вона мені подобається тільки тому, що подобалась моєму другові!

Нарешті настала та довгоочікувана п’ятниця. Ми недавно зустрілись зі своїми друзями в нашому улюбленому закладі на вечірці. Там був і Олексій, з яким ми давно були близькими друзями, ділитися мріями, розмовляти про все і ні про що. Пʼятнична вечірка зазвичай була ідеальною нагодою забути про буденні клопоти та просто відпочити.

Коли я прийшов до закладу, побачив Олексія за столом з якоюсь дівчиною. Вона була просто чарівною, з яскравими очима і приємною посмішкою. Але щось з тим вечором не було так, як завжди. Олексій, який завжди радо мене бачив, якось не дуже був радий мене бачити. Я почував, що вона займає особливе місце в його серці.

Пройшло кілька тижнів, і я все частіше помічав, що Олексій стає дедалі втягнутим у якісь відносини. Він почав проводити менше часу зі мною та іншими друзями. Олексій затримав погляд на дівчині, про яку раніше не згадував, і повільно пішов за нею. Це збентежило мене, і я почав роздумувати про те, що сталося.

Через кілька днів я не втримався і запитав Олексія про ту дівчину Ліну. Він сказав, що знайшов свою кохану і навіть попросив мене допомогти йому завоювати її серце. Я був вражений, але з боку вирішив підтримати свого друга.

Дні минували, і Олексій дійсно виявив справжні почуття до Ліни. Я допомагав йому, старанно підбирав слова, спілкувався з нею, щоб дізнатися більше про її інтереси. Здається, все йшло добре, і Олексій був щасливий.

Але з часом я відчував, що це важко не тільки для мене, але і для Ліни. Вона не знала, що я є другом Олексія, і почала демонструвати інтерес до мене. Я не знав, що робити у цій ситуації. Навіть якщо я би мав можливість бути з нею, це було б нечесно по відношенню до Олексія.

Так, я допоміг Олексію вибороти її серце, але з моменту, коли я побачив її, я більше не був тим самим другом. Щось змінилося у наших відносинах. Ми продовжували бути друзями, але це було інше. Я відчував себе зрадником, але ніяк не міг повернути все назад. Брехав йому щодня!

Почав з нею спати! Таємно зустрічаючись з дівчиною Ліною, я знаю, що роблю щось неправильне. Це важкий період для мене, але я не можу стримати себе від жаги до неї. Ліна — чудова, приваблива та сповнена енергії дівчина, і кожна наша зустріч приносить мені радість та вогонь в серці.

Наші зустрічі відбуваються у таємниці, під покриттям ночі. Я ходжу до неї в квартиру, і ми проводимо години, розмовляючи, сміючись і просто насолоджуючись часом, проведеним разом.

Тим не менш, що далі, тим більше я відчуваю внутрішній конфлікт. Я ціную дружбу з Олексієм, але водночас не можу приборкати почуття, які тремтять в моєму серці за Ліною. Це болісно, бо якби не було Олексія, то все було б інакше, я б не коливався.

Цей таємний роман насичений емоціями, і я розумію, що це неправильно і болісно для всіх, хто втягнутий в цю ситуацію. Можливо, часом я бажав би, щоб все було інакше, щоб я не відчував цієї незвичайної пристрасті. Але не можу змінити того, що вже сталося. Але як тільки я йому розповів про неї, моя цікавість до Ліни пропала. Виявляється, що вона мені подобається тільки тому, що подобалась йому!

Оцініть статтю
Джерело
Виявляється, що вона мені подобається тільки тому, що подобалась моєму другові!