Витрачає на батьків півзарплати, а в самого дитина мала і кредит

Василь і Надія одружили два роки тому. Василь на сім років старший за дружину і гарно заробляє. А ось Надія ще навчається в інституті. Закінчує заочно четвертий курс.

Заочно тому, що в декретній відпустці по догляду за сином. У пари рік тому народився хлопчик, якого охрестили Дениском.

Все було добре, молода дружина не скаржилася на життя. На вихідних молода сім’я їздила вгості то до її батьків, то до його. І завжди із гостинцями.

Коли синочку було два місяці, Василь і Надія вирішили придбати власну квартиру в кредит. Адже для чого платити за орендовану, якщо можна придбати вже готову з ремонтом і необхідними меблями і виплачувати її.

Так і зробили. Оселилися у власній домівці. Василь багато працював, щоб і кредит виплачувати і щоб дружина з сином собі не відмовляли ні в чому.

https://news.dtkt.ua/

Батьки Надії обоє ще досить молоді і працюють на роботах. То ж вони допомагають дітям чим можуть. Інколи і грошенят підкинуть, інколи повні пакети продуктів привезуть, а ще купують онуку новий одяг і іграшки.

А от батьки Василя – люди старенькі. Обоє на пенсії. Зимою вони почали просити у сина допомоги, адже їм не вистачало пенсії, щоб оплатити комунальні послуги. То ж відповідно вони і допомагати сину не могли, і подарунки внуку не передавали.

Коли Дениско трішки підріс, — Надія вирішила, що час їй зайнятися собою, точніше своїм зовнішнім виглядом.

Вона записалася на манікюр, педикюр, на нарощення вій і навіть на фарбування волосся.

Василю звичайно це не сподобалося, адже дружина кілька годин витратила половину необхідної суми для щомісячного внеску за кредитом.

http://gonzo.kz/

Ввечері вони мали серйозну розмову. Надія почала сваритися, що повинна собі відмовляти, а от Василь своїм батькам ніколи не може відмовити і оплачує всі їхні рахунки за комунальні послуги.

Вони довго сперечалися. Надія розказувала про те, які її батьки хороші, а Василеві погані.

Тоді чоловік сказав дружині, що якщо вона так хоче, то хай сама йде на роботу, а він може сидіти з сином вдома і витрачати зароблені нею гроші без потреби.

Надія заспокоїлася і замовкла. Можливо усвідомила те, що чоловіку і так не легко все тягнути саму. До речі, її навчання і сесії також оплачував саме Василь.

Наступного дня дівчина вибачилася і приготувала смачну вечерю.

А як би вчинили ви у схожій ситуації?

Оцініть статтю
Джерело
Витрачає на батьків півзарплати, а в самого дитина мала і кредит