Витівка з презервативом стала уроком для учнів

Я працюю вчителькою у школі і повинна зізнатися, що деякі учні вміють дуже добре дратувати вчителів. І я вже готова до цього. Одного разу, коли я входила в клас, моє очікування вже було підготовлене до можливих несподіванок. І виявилося, що не даремно.

Коли я підійшла до дошки, моє серце зупинилося на мить. На дошці висів презерватив! Була така ситуація, коли ти не знаєш, чи сміятися, чи серйозно реагувати. Але я зрозуміла, що це їхня шкільна розвага, і моє завдання — вміло відреагувати на це.

Зібравши волю в кулак, я усміхнулася і звернулася до класу: «Діти, а ви знаєте, що за предмет я тримаю в руках?» Клас заговорив одноголосно: «Ні!». Усміхнувшись, я продовжила: «Виявляється, що ваші батьки ще не ділилися з вами деякими аспектами життя. Цей предмет називається презервативом, і він використовується для захисту від небажаної вагітності та захисту від захворювань. Чи бажаєте ви дізнатися більше про це?»

Клас замовк і почав слухати, що я маю їм сказати. Це була унікальна можливість провести їм виховний захід на таку важливу тему. З усмішкою на обличчі я почала пояснювати, як правильно використовувати презерватив, які є його типи, а також розповісти про відповідальність та взаємне повагу в стосунках.

Клас уважно слухав і задавав запитання, я намагалася пояснити все доступно і відверто. На кінець уроку мої учні отримали важливі знання про сексуальне здоров’я та правильну поведінку. Я сподіваюся, що ця ситуація допомогла їм зрозуміти важливість захисту і відповідального ставлення до стосунків.

Звісно, я все ж таки не могла пропустити можливість покарати жартівників. В кінці уроку я надала їм додаткове домашнє завдання — написати коротке творче оповідання про відповідальне ставлення до статевого життя, зробивши акцент на важливості використання презерватива. Учні з усмішкою погодились, але водночас усвідомили, що такі  жарти більше не пройдуть непоміченими.

Можливо, після цієї витівки відтепер учні зрозуміють, що вчитель — це не тільки людина, яка дає знання, але й той, хто вміє провести важливі розмови і навчити молодь цінним життєвим навичкам.

 А Вас були подібні витівки на уроках?

Оцініть статтю
Джерело
Витівка з презервативом стала уроком для учнів