Вирішив безкоштовно зробити ремонт колишній однокласниці, але отримав тільки докори

У нас з близькими друзями і родичами ми збираємося разом на Новий Рік, щоб поспілкуватися і згадати минуле. В одну з таких зустрічей ми заговорилися про своїх однокласниках. Хтось згадав про одну однокласницю, яка виховує дітей одна, а колишній чоловік не хоче їм допомагати. Як виявилося, зовсім недавно її затопили сусіди зверху, а допомогти з ремонтом, немає кому. У шкільні роки ми все з нею дружили, а останнім часом зв’язок загубився. Того вечора всі згадали, що Новий рік існує для здійснення добрих справ і ми вирішили допомогти своїй однокласниці.

Не відкладаючи в довгий ящик, ми вийшли з нею на зв’язок і призначили зустріч.

Удвох з товаришем ми приїхали подивитися на наслідки потопу. Нічого непоправного, на щастя, не було. Було заплановано заміна шпалер, ламінату в конкретних місцях і оновлення стелі, звичайно. Ми роботи не боялися, так як руки ростуть з потрібного місця. Весь необхідний матеріал ми купили за свої кошти. А на час ремонту, однокласниця з дітьми переїхала до своїх батьків.

Все, що ми запланували, встигли зробити за два дні. Переклеїли шпалери, перефарбували стелю і замінили, там, де це було потрібно, переклали ламінат. Однокласниця нам натякнула, що мріє про фотошпалери, тому ми вирішили зробити їй подарунок — купили і наклеїли на стіну. Кімната відразу стала набагато кращою.

https://jemchyjinka.ru/

Ми були впевнені, що однокласниця залишиться задоволена нашими стараннями і чекали від неї слова подяки, по правді кажучи. Але, як виявилося, вона залишилася, повністю незадоволена нашою роботою. Я ще не чув, за все життя, в свою адресу стільки критики.

Перше, на що вона звернула свою увагу — це фотошпалери. До її превеликий жаль, у її подруги були точно такі ж. Ми якось на ці слова не звернули уваги.

https://jemchyjinka.ru/

Потім вона висловила своєї невдоволення, що ми замінили всю підлогу і щодо кривих стін.

Розумієте? Раніше стіни були рівними, а після того, як ми переклеїли шпалери, вони раптом стали кривими?

Природно, ми з другом образилися на нашу однокласницю і просто пішли додому. Після цього випадку наше спілкування припинилося. Сьогодні образа пройшла, але думка про людину склалася негативною.

Оцініть статтю
Джерело
Вирішив безкоштовно зробити ремонт колишній однокласниці, але отримав тільки докори