«Випробуванням для мене стала заборона дружини чоловіка допомагати мені матеріально. Це вводить мене у скрутну ситуацію»

Так склалося, що я самостійно виховую свою дочку, життя принесло мені немало викликів і перешкод. Мій колишній чоловік вирішив побудувати нову сім’ю, а в мене наразі не склалося так легко. Моя маленька донечка потребує багато уваги та догляду, особливо тоді, коли хворіє. Це змушує мене приділяти багато часу їй і тому не можу працювати на повну ставку.

Фінансова ситуація стала для мене особливо важливою. Необхідні гроші на наше прожиття, а також на зростаючі потреби моєї донечки. Аліменти від чоловіка стали для мене майже порятунком. Завдяки цим коштам, я можу  купити нову одежу для доньки, а також інші необхідні речі.

Кожна хвилина, коли моя дитина росте, є такою цінною і неповторною. Я беру на себе всю відповідальність та зобов’язання, щоб забезпечити її комфортне життя. Незважаючи на всі труднощі, я завжди намагаюся зробити все можливе, щоб моя донечка відчувала себе щасливою та задоволеною.

Крім матеріальних потреб, я вкладаю багато часу і енергії в її розвиток. Ми разом вчимося, граємося та пізнаємо нові речі. Кожен момент проведений разом — це нова навчальна пригода. Моя донечка стає все більш цікавою і розумною, і я дуже пишаюся її досягненнями.

Так, наразі життя стало для мене випробуванням. Особливо дошкуляє матеріальна скрута. Але я вірю, що у майбутньому в мене все налагодиться.

Ще одним випробуванням для мене наразі стала заборона нової дружини мого колишнього чоловіка допомагати мені матеріально. Це ставить мене у дуже скрутну ситуацію, де я повинна шукати альтернативні способи забезпечити наше прожиття і задоволення потреб моєї донечки.

Перш за все, я вирішую зосередитися на пошуку нових можливостей щодо роботи. Хоча догляд за дитиною вимагає багато часу і уваги, я віддам перевагу неповному робочому дню або роботі з гнучким графіком. Це дозволить мені поєднувати батьківство з роботою та забезпечити нам необхідні кошти для життя.

Крім того, я звертаюся до соціальних служб та організацій, які можуть надати допомогу мамам, які самостійно виховують дітей. Існують програми та стипендії, які можуть допомогти забезпечити нас фінансово.

Також, я стараюся ефективно управляти нашими фінансами. Розробляю бюджет, де враховую основні витрати на їжу, житло, медичні послуги та освіту дитини. Шукаю економніші альтернативи, виготовляю одяг для доньки власноруч або шукаю вторинний одяг в хорошому стані. Також стежу за розпродажами та знижками, щоб отримати необхідні речі за доступною ціною.

 Але все одно мені не вистачає грошей. Бо ціни останнім часом знову зросли. Тоді я вирішила зателефонувати своєму колишньому чоловікові і попросити про допомогу. Розмову підслухала його теперішня дружина. Вона вирвала телефон і повідомила мені, що категорично проти такої допомоги. Вона заборонила чоловікові віддавати мені гроші.

-Живи як вмієш. І не розраховуй на б’юджет нашої сім’ї! І не смій йому більше телефонувати!

Я вимкнула телефон.

— Чому люди такі жорстокі? Я ж не для себе прошу, а для дитини! Ось і розкрилися всі карти, чому пішов від мене Василь. Він опинився під впливом цієї владної жінки. А він слабак… По іншому не забував би про власну дочку, яка в нічому в цій ситуації не винна.

Донечці вже шість років. З вересня іде в школу. У мене трохи розв’яжуться руки, зможу більше заробляти. Життя не стоїть на місці. Важливо не втрачати віру в свої сили і прагнути змінити це життя на краще!

 

 

Оцініть статтю
Джерело
«Випробуванням для мене стала заборона дружини чоловіка допомагати мені матеріально. Це вводить мене у скрутну ситуацію»