“Випендрьож” на зустрічі випускників! Знайомо?

Я завжди пам’ятатиму ту вечірку випускників, коли Олена почала хизуватись своїм великим успіхом. Було декілька років з тих пір, як ми закінчили школу, і кожен з нас мав свої досягнення і успіхи. Але Олена виявилась тією, хто найбільше прагнув показати свою перевагу над рештою нас.

Коли вона зайшла в залу, вона миттєво стала центром уваги. Вона була надзвичайно охайною, одягнена в дорогі модні речі. Її волосся блищало, а макіяж був бездоганним. Від першого погляду стало очевидно, що Олена витратила багато часу і грошей на свою зовнішність.

Коли розпочався розмовний блок, Олена витягла свій смартфон і показувала фотографії зі своїх дороговартісних подорожей. Вона розповідала про свою роботу у великій компанії і про високі посади, які вона займає. Кожне її слово було сповнене гордістю. Вона відзначала, які машини і які будинки має у своїй власності.

Під час цих розповідей я не могла уникнути відчуття невдоволення. Мені здалося, що Олена забула свої корені і те, що ми всі розпочинали з однакового старту. Вона виглядала занадто зайнятою хвалитися своїм успіхом, що не помічала, як це впливає на нас, решту випускників.

Захопленість своїми матеріальними досягненнями, Олена пропустила головне — дух спільноти і підтримки. Замість того, щоб бути вдячною за те, що наші шкільні друзі поділяють з нею цей особливий вечір, вона намагалася заслонити свою самотність за пишність та велич.

Але, мабуть, що ще більше мене вразило, це була її розповідь про успішного чоловіка і сина. Олена розповідала про свого чоловіка, високопосадовця в одній з найбільших корпорацій, який залишався зайнятий, тому не прийшов разом з нею. Вона високо оцінювала своїх співробітників, які щодня боролися за розквіт бізнесу її чоловіка, але ніде не було згадки про те, якою ціною цей успіх був досягнутий.

Однак, що мене дійсно здивувало, це був її син, Святослав. Олена говорила про нього з такою гордістю, що не могла стримати своїх почуттів. Вона розповідала, що Святослав є лауреатом міжнародних премій з науки і технологій. Його досягнення були вражаючими і вже на його юному віці він заробляв репутацію генія. Олена хизувалась його успіхами і наголошувала, що це було наслідком її виховання та підтримки.

Але коли я глянула на обличчя Олени, я побачила сліди суму і розчарування. Було зрозуміло, що хоча Святослав досяг великих успіхів у кар’єрі, він не був присутній у її житті так, як вона цього бажала.

Оцініть статтю
Джерело
“Випендрьож” на зустрічі випускників! Знайомо?