Виношувала свою дитину, а народила чужу й була змушена віддати її біологічним батькам. Як це сталось?

Цій історії все більше ніж 10 років, але вона продовжує вражати кожного, хто вперше її читає. Почалось все з того, що подружжя з двома дітьми вирішили, що хочуть ще одну дитину, але через немолодий вік мусили все проводити через штучне запліднення. Все пройшло вдало, але через декілька днів лікар ошарашив подружжя новиною…

До народження першої дитини подружжя не мало жодних проблем, тому перша вагітність пройшла легко й без проблем. Але після неї у жінки почалися проблеми зі здоров’ям, що загрожувало безпліддям. Вона довго проходила лікування й врешті змогла завагітніти та виносити другу дитину. На жаль, з третьою у них нічого не виходило, тому пара вирішила звернутися за допомогою до лікарів.

Зачати дитину парі не вдавалось. Вони намагалися знову відновити здоров’я жінки й вилікувати її, вживали багато вітамінів та вели здоровий спосіб життя, але заповітних двох полосок побачити їм так і не вдалось, тоді лікарі, бачачи їх старання, порадили звернутися до методів штучного запліднення.

Перша спроба штучного запліднення була не вдалою, оскільки жінка постійно переживала, то виносити дитину її не вдалось. Пара наважилась на другу спробу й вона пройшла успішно. Але не було б цієї історії, якби не дзвінок лікаря про те, що жінці випадково уживили чужий ембріон.

У подружжя залишалось два виходи: переривати вагітність чи виносити дитину і віддати її чужим батькам й вони, не задумуючись, прийняли друге. Напевно, це було одне з найважчих рішень у його життя, адже після 9 місяців проведених разом в одному організмі, жінка мала віддати дитину її біологічним батькам.

Вагітність проходила без зайвих ускладнень, як і пологи. «Чужим» батькам дозволили побути з дитиною лише пів години після пологів, а після вони мали передати її біологічним батькам. Прощання з дитиною далось парі вкрай важко.

Попри те, що подружжя вичерпало майже всі свої шанси ще раз стати батьками, вони вирішили скористатися послугами сурогатної мами, що виносило для них двох красивих близнят.

А коли ніхто не очікував, минуло вже 3 роки після народження близнят, жінці вдалось самостійно завагітніти. Чоловік і дружина не могли повірити своєму щастю, адже пів життя вони боролися з безпліддям та шукали додаткові способи, а тут все сталось природнім шляхом. На світ з’явився їхній ще один син.

Брати й сестри дуже дружні між собою й обожнюють молодшого братика!

Як вам така історія? Чи спромоглися б ви розстатися з дитиною, яку виношували 9 місяців?

Оцініть статтю
Джерело
Виношувала свою дитину, а народила чужу й була змушена віддати її біологічним батькам. Як це сталось?