Він продав корову, аби купити її обручку! Заради мене він ніколи такого не робив!

Все почалося, коли я переїхала в нове місце і познайомилась з сусідом Андрієм. Від першого погляду я зрозуміла, що він — особлива людина. Він був скромний, працьовитий та завжди готовий допомогти. Ми часто говорили з ним на подвір’ї, ділилися історіями та мріями.

З часом я зрозуміла, що між нами починає виникати особливе почуття. Ми стали дуже близькими друзями, і я розуміла, що він — чоловік, якого я шукала. Проте, було щось, що стримувало його, і я не розуміла, що саме.

Одного разу, коли ми зустрілися на подвір’ї, я помітила сумний вигляд у його очах. Андрій розповів мені про те, що він дуже закоханий у сусідку Олену, але не має достатньо коштів, щоб придбати обручку та зробити пропозицію. Олена була дівчиною його мрії, і він був готовий на все, щоб її отримати.

Я була приголомшена цією відкритістю і готовністю жертвувати так багато. Ніколи не чула про таке неймовірне кохання. Андрій розповів мені, що у нього є корова, яку він тримав як сільськогосподарську продукцію, і що він вирішив продати її, щоб зібрати кошти на обручку для Олени.

Ця новина була чимось надзвичайним. Особливо, для мене. Адже, я думала, що він закоханий у мене. Андрій був дуже зв’язаний зі своєю коровою, і продаж її був великим пожертвуванням. Але для нього любов до Олени переважала над усім. Він мав сміливість і впевненість зробити такий жертовний крок.

Він зізнався у своїй любові, показав обручку, яку він купив з продажу корови, і попросив її вийти заміж за нього. Олена була здивована і рухнула до сліз від його жертовного кроку. 

Попри те, що Андрій виявив надзвичайну жертовність та готовність зробити все для своєї коханої, я не могла стримати своїх почуттів злості та заздрості. Подарунок обручки та погодження Олени на пропозицію Андрія спричинили в мені сильні переживання, які було дуже важко приховати.

Моє серце було наповнене сумом і розчаруванням. Я не могла зрозуміти, чому кохання, яке я так довго шукала, вирішило обрати іншу дорогу. Заздрість з’явилася, коли я дивилася на їхнє щастя, яке було колись було так близьке для мене. Я переконувалась, що заслуговую кращого, і не могла змиритись з тим, що вони знайшли щастя, а я залишилась з пустими руками.

Часто знаходилась у сумніві — чому саме вона стала обраною, а не я? Що мені робити? Як розіравати їхні заручини?Оцініть статтю
Джерело
Він продав корову, аби купити її обручку! Заради мене він ніколи такого не робив!