Він привіз дружину і дітей з пологового будинку, пішов і не повернувся. Але вже за 4 роки вимолював пробачення на колінах

Одне десятиліття тому у невеликому місті трапилося рідкісне диво — жінка народила трійню. Однак ніхто не підозрював, в тому числі і сама породілля, що приведе на світ аж три нових життя.

На той час хорошого обладнання для діагностики і в великому місті було майже не знайти, а у їхньому містечку точно. Тому Таня не бачила на УЗД тих, кого носила під серцем, не знала про їхню стать і навіть кількість. Тому усю вагітність Таня провела в очікуванні і здогадках. Але живіт з новим життям ріс просто не по днях, а по годинах. Вже на восьмому місяці Таня зрозуміла, що почалися перейми.

На автомобілі швидкої допомоги Таню доправили в пологовий будинок, де вона народила першу дитину, але вже через якийсь час з допомогою акушерів на світ вийшли ще двоє немовлят.

– Вітаємо! У вас трійня!

Таня була на сьомому небі від щастя. Вона дуже хотіла дітей, але те, що народилося відразу троє, для неї було справжнім дивом і радістю. Однак цю радість Тетянин чоловік не поділяв. Одразу видно було, як він відразу спохмурнів і замислився. Коли Таню з дітьми виписали, Петро відвіз їх до їхньої невеликої орендованої квартири, вийшов з дому і так і не повернувся.

Таня ніяк не могла повірити у те, що Петро залишив її та їхніх дітей. Молода матір спершу без зупину телефонувала йому, але ніхто не піднімав слухавки. Пізніше вона продовжила свої пошуки через знайомих. Але Петро, як у воду канув, мабуть не хотів, щоб його знайшли. А потім Таня змирилась і заспокоїлася. Адже турбот з трьома малюками їй вистачало, було не до пошуків. Звісно, що з дітьми дуже допомагала рідня — мама і сестра. А Таня знайшла роботу з гнучким графіком. Жили так усі разом і виховували дітей.

Коли малюки трохи підросли, Таня вирішила ризикнути і перевестися в іншу філію фірми, де вона працювала. Таня весь час старанно працювала і тому мала можливість отримати посаду у більшому місті, за декілька років вона вже досягла рівня керівника. Переїзд до великого міста мав стати чудовим шансом для сім’ї почати краще життя.

У місті фірма надала Тані квартиру і хорошу посаду. Таня навіть найняла для дітей няню. Життя налагоджувалося, як здавалося жінці, поки одного разу Таня випадково не зустріла свого чоловіка лоб в лоб.

Петро остовпів, побачивши колишню дружину. Вона мала зовсім інший вигляд, який абсолютно відрізнявся від того вигляду жінки, яку він залишив більше 4 років тому. Це вже не була наївна дівчина, стомлена тяжкою вагітністю. Перед ним стояла успішна, струнка, добре одягнена і впевнена у собі жінка. Вбивчий удар нижче пояса чоловік отримав, коли дізнався, що Таня тепер керівниця великого проекту, а він у цій фірмі займав посаду рядового офісного клерка. Це був тріумф для Тетяни.

Вже наступного дня Петро знайшов Тетяну і просто впав на коліна перед нею. Став вимолювати прощення, пояснював, що тоді просто злякався відповідальності.

Тетяна вислухала його спокійно, не перебиваючи, а потім почала так само спокійно і впевнено говорити:
Так, як тепер ти стоїш на колінах 3 хвилини, так само я стояла 3 роки, коли випрошувала у начальства регулярні відгули, коли діти хворіли. Я невтомно працювала майже без сну, аби одна могла їх прогодувати. А ти просто злякався. Але, попри це, у мене вийшло влаштувати пристойне нове життя. А у цьому житті для тебе немає місця. Наші діти виростуть і вже самі будуть вирішувати, хочуть вони спілкуватися з тобою чи ні. Але від мене можеш не чекати схвалення.

По закінченню розмови, Таня крутнулась на підборах і впевнено закрокувала геть. Розкішна жінка з гордою поставою, високою посадою і трьома дітьми. Його дітьми. Петро лише в ту мить зрозумів, що втратив у той момент, коли пішов з дому. Однак було вже надто пізно.

Навряд чи це одиничний випадок, коли батько кидає дітей на жінку і тікає від відповідальності. Але коли чуєш подібні історії, то розумієш, що життя, як бумеранг. Усе колись повертається, саме тому вчиняти потрібно завжди по совісті.

Оцініть статтю
Джерело
Він привіз дружину і дітей з пологового будинку, пішов і не повернувся. Але вже за 4 роки вимолював пробачення на колінах