Він грав зі мною у стосунки, аби отримати відмінні оцінки в школі, а на випускному кинув мене!

В школі я завжди була відмінницею. Я була серед кращих учнів, завжди старалася домогтись найкращих результатів та бути першою. Але, на жаль, моя жаха до успіху стала моєю слабкістю.

По всій школі було відомо, що у мене є хлопець на ім’я Максим, і, як здається, він дуже мене любив. Він завжди говорив, що пишається моїми досягненнями та підтримує мене у всьому. Я вірила йому і думала, що ми будемо разом назавжди.

Коли наближалася остання річниця в школі, я збиралася отримати золоту медаль, яку так довго мріяла здобути. Моя праця та наполегливість здавалися нескінченними, але коли час прийшов, я зрозуміла, що нічого не можу зробити сама. Я забула робити домашні завдання, занедбала підготовку до ЗНО, а все через своє переконання, що Максим допоможе мені, як він завжди робив.

Та насправді, Максим користувався моєю слабкістю. Він бачив, як я шукаю допомогу, і вирішив використати це для своїх цілей. Він почав виконувати мої завдання та допомагати мені на кожному кроці, обіцяючи, що таким чином я отримаю золоту медаль. Я була непевна, але погоджувалася на його допомогу.

На випускному вечорі я отримала золоту медаль, і зі сцени я побачила, як Максим підміняє мої роботи учителю. Це було шокуюче та образливо. Відчуття обману та брехні заполонило мене. Всі мої зусилля виявилися марними, але найгірше було ще попереду.

Після школи Максим покинув мене. Він зник з мого життя, лишивши мене без підтримки та кохання. Він зламав моє серце та підірвав віру у себе. Я втратила довіру до людей і стала боятися довіряти їм.

На початку наших стосунків, Максим здавався надійним хлопцем. Він завжди приходив на допомогу, коли я потребувала його підтримки. Я була впевнена, що ми з ним справжні партнери, готові підтримувати одне одного в будь-яких обставинах.

Тому, коли Максим просив мене списати контрольні роботи та завдання, я без заперечень погоджувалася. Я вважала, що це лише допомога, що я роблю йому послугу. Я була переконана, що ми команда і робимо все разом.

Я витрачала безліч часу та зусиль, щоб вирішувати завдання для Максима та допомагала йому готуватись до іспитів. Я вірила в його обіцянки, що він теж робить щось для мене. Але з часом я почала помічати, що він не проявляє жодних ініціатив або зусиль, щоб підтримати мене в зворотному напрямку.

Тепер згадуючи про це, я зрозуміла, що Максим виявився підлим та безвідповідальним. Увесь цей час я була його засобом для досягнення власних цілей. Він використовував мою доброту та прагнення допомогти, щоб отримати високі оцінки та золоту медаль.

Ця історія навчила мене тому, що цінувати себе та свої досягнення важливіше за будь-які зовнішні перемоги. Я розуміла, що потрібно навчитися підтримувати себе та бути незалежним. Попри обман та біль, я зібрала свої сили і знову почала відстоювати свої мрії. 

Оцініть статтю
Джерело
Він грав зі мною у стосунки, аби отримати відмінні оцінки в школі, а на випускному кинув мене!