«Не ходіть вночі в туалет і без дітей!». Вийшла за хорошого чоловіка, а потім вони почали жити в його матері. І все закрутилось. Невістка не витримала і пішла від чоловіка, тепер думає про розлyчення

Рік тому вона одружилася на прекрасному чоловікy. Вони переїхали жити в однокімнатну квартиру, котра дісталася чоловікові від батька, який, на жаль, згодом помер.

Їхнє життя перетворилося на романтичний фільм. То в кафе підуть, то в кіно, то разом прибирають і готують, загалом насолоджуються вдосталь своїм подружнім життям.

Вона завжди казала йому, що хоче чогось нового, чогось цікавого і він все організовував. За місяць вони стільки всього встигли зробити і де тільки не гуляли у їхньому невеликому місті. Виглядало, ніби всі дивляться на них і заздрять їхньому щастю.
Але сталося те, що все перевернуло… Мати чоловіка попросила продати їх однокімнатну квартиру, щоб вона за ті гроші віддала кредити банкові. Вони погодились, бо це ж його матір. Натомість свекруха пообіцяла, як тільки все відновить зі своїм бізнесом, то купить їм набагато кращу квартиру, а доки житимуть з нею.

Після цього щаслива казочка стала нічним кошмаром. Так, дівчина знала, що її свекруха має не найкращий характер, але щоб настільки… Їй навіть у снах не могло таке приснитися…

Коли вона щось зробить або скаже, то моментально починається гора обурення і слів: «Ти це неправильно робиш!». І так весь час.
То вона неправильно картоплю зварить, то родзинки додасть в рецепт. В результаті свекруха каже: «Ти можеш собі на продукти заробити, тому своїми користуйся, а не в мене бери!».

Але жінка забула про те, як наминає продукти невістки… Невістка мусить все готувати сама і ще й всі продукти за її кошти, а як свекруха раз щось купить, то вже зразу: «Моє, сама собі купуй!».
Жінка не забуває осоромлювати невістку перед чоловіком і найголовніше те, що вона завжди знайде до чого придратися і накричить у будь-якій ситуації.

Так, дівчина казала чоловікові, щоб він поговорив з матір’ю, але він нічого не зробив і не спробував. Лише знайшов відмазку, що в його мами такий характер і її вже не змінити. Тоді дівчина запропонувала, щоб вони переїхали до її мами в інше місто, але він не погодився через хорошу роботу, яку мав тут.

Вони стали гірше спілкуватися. Він спеціально приходить додому і швидко йде грати ігри, надягаючи навушники, щоб не слухати сварки дружини і мами. А вихідні вони тепер проводять окремо. Він йде кудись з друзями, а вона з подругами дивиться серіал.
Сьогодні свекруха сказала:
Не ходіть в туалет вночі!
В чоловіка щелепа відвисла.
Не ходити в туалет, бо це заважає? – гнівно запитав він у матері.
Так! І ніяких дітей, ще цієї мороки не вистачає! – образилась вона.

Син почав сваритися з ненькою.

Невістка натомість поглянула на цю комедію, зрозуміла, що більше так не може, зібрала свої речі і поїхала до своєї мами в інше місто. Чоловік її навіть не зупиняв, він мовчки стояв зі свекрухою і нічого не говорив.
Її взлило те, що він не спробував хоч раз зупинити свою матір, він не відстоював їхню сім’ю, йому було все одно.
Так, дівчина розуміє, що він не хоче ображати матір, але чому він руйнує їхню сім’ю? Чому віддалився від неї, коли вони були дуже щасливі разом?
Зараз дівчина не бачить іншого виходу, як подати на розлучення. Може у вас є якісь пропозиції?

Оцініть статтю
Джерело
«Не ходіть вночі в туалет і без дітей!». Вийшла за хорошого чоловіка, а потім вони почали жити в його матері. І все закрутилось. Невістка не витримала і пішла від чоловіка, тепер думає про розлyчення