Від долі не втечеш? Або як сільська дівчина змогла не впустити свій шанс і вибрала для себе щастя.

Дві сестри, та такі різні. Одна – Галина: тиха, покірна, справжня «сіра миша», а інша – Оксана: «душа компанії», відкрита до всього нового.

Хоч Галина й була старшою за віком від сестри, проте не те, що про заміжжя не думала, а навіть про будь – які стосунки. Тим часом, як молодша встигла вискочити заміж і виїхати зі села.

Наша героїня ж тим часом влаштувалася на роботу в бібліотеку. Бо навчатися вона не захотіла, адже для цього потрібно було поїхати із села до міста, а це аж ніяк не про Галину. Їй все одно було, що одягати. Вона абсолютно не цікавилася своїм зовнішнім виглядом, що а ніяк не влаштовувало її маму.

Тому що, як і кожна мати, вона хотіла видати доньку заміж. А як це зробити, коли та, навіть з хати носа не висуне лишнього разу, не те, щоб на побачення ходити.

Не довго думаючи жінка знайшла вихід. У неї для цього була вже наперед підготовлена стратегія, тобто коліжанка з сином – потенційним женихом для Галини. І мало кого хвилювало, що той, крім потенційного жениха, ще й потенційних алк0г0лік.
Дівчина не сперечалася і побралася з «маминим» женихом. В народі кажуть, що після одруження чоловік розумнішає, бо взяв на себе відповідальність, так само думали й батьки молодих, проте ця історія не про Грицька. Хоча Галина й народила йому первістка, від чарки його це не відштовхнуло. Навпаки призводило лише до скандалів удома.
Незважаючи на всі попередження дружини він не спинявся. Його мати, йому потурала. А оскільки Галина була в невістках, то нічого вдіяти не могла.

Аж раптом прийшла допомога від молодшої сестри, котра запропонувала їй з сином переїхати до міста, бо лише там можна знайти хоч якусь роботу. І якби Галина не бажала їхати в місто необхідність змусила її. Там їй вдалося влаштувати у невеличку бібліотеку, де їй дуже полюбилося.

В наш час не так вже й багато людей відвідує бібліотеки, тому Галина була знайома майже з усіма її відвідувачами. Також туди приходи «постійний клієнт», який не приховував своєї симпатії до бібліотекарші. За розмовами і частими зустрічами вони дізналися історії одне одного. Він виявився батьком одинаком, а вона при живому чоловікові такою ж матір’ю.
Вони люди дорослі, тому Олексій не вагаючись, запропонував Галині назавжди розійтися з чоловіком та стати його. На що, вона, так само не роздумуючи, погодилася.

Незважаючи на всі перешкоди і погрози рідних, Галина твердо вирішила бути щасливою і потрібною. Бо вона цього заслуговує.
І вже незабаром Галина та Олексій стали справжньою сім’єю і виховували своїх трьох дітей.

Оцініть статтю
Джерело
Від долі не втечеш? Або як сільська дівчина змогла не впустити свій шанс і вибрала для себе щастя.