«Ви зачекаєте у вітальні, а ми повечеряємо!» — 3аявuла нам з сином свекруха, коли ми прийшли до них у гості

Сьогодні Оксана відпросилась раніше з роботи, бо вони з сином їхали у дитячу поліклініку в інший кінці міста. Поїздка зайняла багато часу, то ж назад вони повертались сmрашенн0 вт0млені та г0л0дні.

Оксана вирішила зателефонувати чоловіку, сподіваючись, що той забере їх машиною. Чоловік погодився, але сказав, щоб дружина та син поки пішли до його матері, вона як раз неподалік живе. Оксана не мала звички приходити без запрошення, тому сильно вагалась. Проте чоловік заспокоїв її та пообіцяв, що попередить матір і навіть сам заїде туди.

Оксана вирішила, що не годиться йти у гості з порожніми руками, то ж по дорозі вони з сином зайшли в магазин і купили декілька видів тістечок та фруктів. Виховання жінки не дозволяло вчинити інакше.

Коли вони увійшли у квартиру, то відразу відчули приємний аромат домашньої їжі. Пахло м’ясним рагу та свіжозвареним борщем. Уява Оксани вже малювала, як вони з сином за обидві щоки уплітають делікатеси свекрухи. На дворі вже був вечір, а вони ще як обідали.

За кухонним столом вже сидів чоловік та свекор. Вони саме доїли борщ, а свекруха подала їм друге. Помивши руки, Оксана з сином хотіли піти на кухню, але жінка їх зупинила: «Оксано, чому б вам з Ігорчиком не зачекати у вітальні? Чоловіки вечеряють, для чого вам тіснитись? Приєднаєтесь до нас, коли вже дійде черга до чаю.»

Оксана застигла у ступорі та не розуміла як їй поводитись. Вона більше не відчувала голод, їй лише хотілось пошвидше повернутись додому. Невже свекруха не могла хоча б з ввічливості запросити їх до столу? Не гоже залишати гостей голодними!

Коли діло дійшло до чаю, то Оксана відмовилась, мовляв немає апетиту. Сина все ж відправила за стіл, щоб хоча б тістечком перекусив.

Asian businesswoman stressed with headache sitting on sofa in living room 1227338 Stock Photo

У машині Оксана спробувала з’ясувати у чоловіка в чому ж справа. Вона припускала, що чоловік не повідомив матір про їх прихід. Проте ні, свекруха навпаки сказала, що дуже рада їх приходу. Тоді жінка розповіла, що вона почувалась в край не комфортно через те, що свекруха навіть не покликала їх до столу. Чоловік відповів, що й гадки не має чому матір так вчинила, але на його думку нічого такого тут немає. Мама також не їла з ними, адже свою вечерю віддала сину. Та і загалом, ніхто не був зобов’язаний ні її, ні Ігоря годувати.

Оксана почувалась дуже засмученою, через те, що чоловік встав на захист батьків. Жінка вирішила, що більше ніколи не піде у гості до свекрухи та свекра. І взагалі, не бажає тепер з ними спілкуватись без нагальної потреби.

А хто на вашу думку має рацію?

Оцініть статтю
Джерело
«Ви зачекаєте у вітальні, а ми повечеряємо!» — 3аявuла нам з сином свекруха, коли ми прийшли до них у гості