У нього на руках п0мepлo 80 дітей! Він настільки добрий до світу, що не хоче, щоб люди відчували самотність у найбільш важкі моменти.

У нього надзвичайно добре серце. Він саме та людина – здоровий чоловік з бородою по імені Мохамед Бзек.
Цей чоловік стає прийомним батьком для невиліковно хворих дітей, яких покинули батьки по різним причинам (наpkотики, aлkогoль).


Частіше всього такі діти проживають останні дні чи місяці свого життя на самоті в лікарні, але він старається бути з дітьми в їхні останні моменти. Він дарує радість, тепло і розсіює любов.
Він розуміє як важко дітям, бо сам у віці 62 років у нього виявили рак, проте його дружина померла, а син інвалід. Нікому було прийти і побути з ним. Скільки лікар його не питався, чи хтось буде з ним, як Мохамед разу у раз відповідав, що ні. У нього не було сім’ї поряд. Та все ж він мусив лягати під ніж. І як чоловік розповідає – це було самотньо… А тепер уявіть – покинуті діти відчувають себе так само.


Він не раз пояснював, як йому тоді було самотньо і чому він тепер намагається допомагати всім самотнім дітям.
Світу потрібні такі люди як Мохамед. Скільки зла навкруги. Скільки суперечок. Все це навколо і з кожним днем добра стає все менше й менше. Тоді чому б не спробувати, хоч щось добре принести в цей світ?
Він людина з серцем, що виготовлене з дорогоцінного золота. Бо доброта на вагу золота. Мохамед старається у останні миті вмираючих дітей – подарувати їм більше щастя і тепла, якого так не вистачає…

Оцініть статтю
Джерело
У нього на руках п0мepлo 80 дітей! Він настільки добрий до світу, що не хоче, щоб люди відчували самотність у найбільш важкі моменти.