Варто лише протягом 10 днів вмиватися соленою водою. Я в захваті, результат перевершив всі мої скептичні сподівання.

Цього вам ніхто не скаже, але всі жінки шукають будь-яку можливість чи метод, щоб уповільнити процес старіння. Більшість представниць чарівної статті просто скуповують з полиць магазинів  різноманітні дорогі креми для обличчя, а також записуються до косметологів на різні процедури для омолодження, які коштують дуже дорого. Чесно кажучи, я дуже радію, що все таки зрозуміла, що змінити мою шкіру на обличчі і позбавити всі її недоліки можна за допомогою звичайних продуктів, які є є у нас вдома. Так, так, ви мене правильно зрозуміли, нам не потрібно дорогих засобів чи косметичних процедур.

Таким підручним засобом, який нам допоможе є звичайнісінька кухонна сіль. Уявіть тільки, навіть не косметична морська.

Хтось із видатних людей цілком вірно зазначив, що все геніальне – це досить просто!

Цією жіночою хитрістю зі мною поділилася моя подруга, у якої завжди, скільки її знаю, були проблеми із сухістю шкіри. Цей чудо-рецепт виявився справжньою панацеєю для неї і дуже їй допоміг.

І до того ж, він володіє і омолоджувальним ефектом. Звичайно ж я дуже скептично і критично поставилася до цього, точніше зовсім не повірила. Невже, якась звичайна сіль, яка коштує копійки може переплюнути уколи краси, які коштують захмарні суми. Це якась маячня!

Спочатку я подумала, що у мене і так дуже суха шкіра і тому почала хвилюватися, що сіль може навпаки спричинити їй шкоду. Але вирішила таки спробувати цей сольовий розчин кілька разів. І не повірите, але кілька процедур вистачило, щоб я переконалася у його корисності і ефективності.

https://foodsinfo.ru/

І спосіб приготування цього омолоджувального засобу простий до неможливості. Потрібно лише ложку кухонної солі розчинити в 100 мл води (кімнатної температури). Отриманою водичкою потрібно вмивати обличчя, не витираючи після цього. Шкіра повинна висохнути самостійно, ні в якому разі навіть серветками вбирати вологу не можна. Після того, як ваша шкіра підсохне від розчину, можна промокнути обличчя рушником або протерти шматочком льоду.

Знаєте, ефект, як не дивно, є і він просто приголомшливий. Шкіра мого обличчя стала більш пружною на дотик,і при цьому еластичною і отримала щільність, як у молодості. Найважливіше те, що пропали вугрі і прищі, які у мене не проходять швидше семи днів. Відтінок обличчя вирівнявся, від прищів не лишилося і сліду.  Змінився і колір шкіри, вона стала більш приємного, здорового забарвлення, і як бонус — зменшилися і очистилися мої розширені пори.

Також, на просторах інтернету я довідалася, що таким методом боряться з ознаками старіння. Після того як я вмивалася розчином солі протягом десяти днів, я помітила, що цей засіб розгладжує і зморшки.

Окрім того, у мене поліпшився стан шкіри на губах,  зажили і з часом зовсім зникли тріщини, які особливо завдавали мені клопоту в зимовий період. Що я тільки не пробувала, навіть розчини вітамінів, мазі і бальзами — мені абсолютно не допомагали. А от вмивання розчином солі — вирішило цю проблему, так наче її ніколи і не було. Сама шкіра губ стала пружною і отримала приємний яскраво-рожевий відтінок.

До Вашого відома, існує ще один рецепт
Моя подруга Ксенія завжди була володаркою сухої шкіри. Для вирішення проблеми вона почала вмиватися соляним розчином і вже через два місяці подруга помітила, що шкіра обличчя стала більш пружною і зволоженою, отримавши приємний відтінок. Ксенія порекомендувала мені ще один засіб, а саме якщо шкіра на руках тріскається і лущиться, її потрібно масажувати крупинками солі, а потім змити теплою водою. Якщо повторювати таку процедуру протягом декількох днів, то стан шкіри помітно покращиться.

Оцініть статтю
Джерело
Варто лише протягом 10 днів вмиватися соленою водою. Я в захваті, результат перевершив всі мої скептичні сподівання.