Вам роками потрібний новий паркан і ви вирішили використати профлисти? Хочемо вас одразу ж попередити – ви можете допустити велику помилку. В жодному разі при кріпленні не використовуйте саморізи!

Досить багато років ми ніяк не могли знайти зайві гроші на паркан, проте цієї осені ми спромоглися зекономити певну суму на нього. Довго ми не думали і наші думки зупинилися на виборі профлиста, з якого і буде наш майбутній паркан. Ми зважили всі за і проти і обрали його, а ще він дуже легко монтується та збирається. Оскільки у нашій родині нема будівельників, а послуги майстрів це додаткові витрати – ми все робили з чоловіком самостійно. Тому і допустили велику помилку, коли скористалися саморізами при його кріпленні.

Повністю всі роботи ми виконували з чоловіком удвох, час від часу заходив на допомогу наш сусід. Паркан ми встановили за два дні. Бачили б ви, який він був красивий, новенький із яскравого профлиста. Він був настільки гарний і так легко встановився, що мене за кілька тижнів почали тривожити думки, що його можуть з такою ж легкістю розібрати та викрасти в ночі, або коли нас не буде вдома. Минули теплі осінні два місяці, моя тривога минула. Почався листопад, а з ним і дощі. Тоді зима і сніг, пізніше відлига, весна, і знову дощі. А з цим всім і проблеми вийшли на зовні.

https://metimpuls.by/

Абсолютно всі профлисти були із іржею. До того ж, у її появі були винні не погодні умови, а я і чоловік. Точніше – саморізи. Наш паркан мав зіпсований і зовсім не привабливий для ока вигляд з обох сторін, хоча був ще зовсім новим.

Ми перечитали все, що можна було знайти в інтернеті щодо нашого нещастя, і зрозуміли, що усьому виною були ті саморізи. Також довідалися, що для нашого паркана потрібно було придбати оцинковані заклепки. Через те, що вони оцинковані — вони не покриваються іржею і в тому числі є більш надійні. Через те, що ми хотіли зекономити – ми витратимо в рази більше. Адже тепер потрібно відчистити паркан, пофарбувати його спеціальною фарбою та обробити засобом проти ржавіння. Або ж купувати новий паркан, чого точно ми робити не будемо.

Тому, якщо ви вирішили змонтувати у себе паркан із профлистів – не повторюйте наші помилки.

Оцініть статтю
Джерело
Вам роками потрібний новий паркан і ви вирішили використати профлисти? Хочемо вас одразу ж попередити – ви можете допустити велику помилку. В жодному разі при кріпленні не використовуйте саморізи!